Sob’s Smash Burger

Z wielkiej pasji i miłości do burgerów powstało miejsce w centrum Gdyni, które serwuje tego typu przysmaki. Nie są to jednak zwykłe bułki z mięsem, to pierwszy i jedyny lokal z prawdziwymi Smash Burgerami w Trójmieście. Czym różnią się od klasycznego burgera? Przede wszystkim techniką smażenia! Poza tym tutaj mięso jest cienkie i soczyste. W menu znajdziemy cztery warianty burgerów: Cheese Smash, Onion Smash, Bacon Smash i Spicy Bacon Smash. Warto spróbować tych przysmaków rodem z USA.

Świętojańska 95, Gdynia

Gyozilla Ramen Gdynia

W Gdyni otworzył się kolejny lokal Gyozillowej rodziny, która od dawna podbija gdańskie kubki smakowe. Dostaniemy tu prawdziwy ramen, stworzony z przepisów prosto z serca. Do wyboru jest kilka opcji. Dodatkowo warto pokusić się o idealne przygotowanego tatara, tonkotsu czy karaage. Jednak na tym nie koniec, na koniec potrzebny jest deser – w tym przypadku do wyboru na przykład sernik z białą czekoladą. Pychotka!

Mściwoja 9/15, Gdynia

Gusto Italia

Włoskie produkty w sercu Trójmiasta - to coś, o czym marzyło wielu z nas! W końcu prawdziwa kuchnia włoska to nie tylko jedzenie, ale sposób na życie. Dlatego w Gusto Italia znajdziecie włoskie produkty prosto od certyfikowanych producentów, którzy dbają o najwyższą jakość. W lokalu znajdziemy: sery rzemieślnicze, tradycyjne wędliny, oryginalne słodycze, pesto i sosy, ręcznie robione makarony czy certyfikowaną oliwę z oliwek. Każdy znajdzie tu „złoty” składnik, który pomoże mu w stworzeniu oryginalnego, włoskiego dania.

Mariana Hemara 13, Gdańsk

Calma

Skoro już jesteśmy przy kuchni włoskiej, to musimy wspomnieć o Calmie, pizzerii, która specjalizuje się w pizzy neapolitańskiej. Co więcej, pracuje na specjalnym piecu elektrycznym IZZO, który produkowany jest na terenie Neapolu i posiada nawet certyfikat AVPN. Jest tu 100% włosko! Oprócz pizzy, w karcie również pasta fresca i inne włoskie przysmaki.

Stara Stocznia 4/4, Gdańsk