TBT Food & Art.

Nowe miejsce na gastronomicznej mapie Gdyni. Przychodzisz, płacisz i siadasz ze wszystkimi, by wspólnie zjeść. To dobra okazja, żeby się poznać i spędzić razem trochę czasu. Trochę jak w domu. Wydarzenie odbywa się w każdy wtorek o godzinie 10:00, jednak właściciele zapraszają także w inne dni, gdzie serwują niestandardowe jedzenie, kawę i herbatę oraz nieoczywiste napary.

Świętojańska 64, Gdynia

ShoWroom Majesty Skis

Pozostajemy w Gdyni, tym razem wybieramy się jednak do nowego showroomu Majesty Skis, gdyńskiej, lecz globalnej firmy narciarskiej produkującą sprzęt na najwyższym światowym poziomie technologicznym, technicznym i wzorniczym. W ofercie znajdziemy niezależne modele nart, kijów, gogli, okularów, odzieży i akcesoriów. Właściciele od lat stawiają jakość oraz kompleksowe podejście do obsługi, dlatego każda wizyta w tym miejscu zakończy się satysfakcją.

Tadeusza Wendy 15, Gdynia

Showroom Arcydom & Tapetujemy.pl

Modernizm gdyński to jedna z największych wartości miasta z „morza i marzeń”. To właśnie marzenia, morze i architektura modernistyczna przyciągnęły do Gdyni jednego z właścicieli wrocławskiej firmy Arcydom i marki Tapetujemy.pl. Tym samym na chwilę przed dekadą od powstania pierwszego konceptu, otworzyły kolejny rozdział w historii firmy i drugi na mapie polski showroom. Naturalnym było, aby showroom powstał w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni, czyli Orłowie w oryginalnej przedwojennej kamienicy w otoczeniu nowoczesnej zabudowy Nowego Orłowa. Nowy showroom jest otwarty dla klientów, pragnących zanurzyć się w świat nowoczesnych rozwiązań wnętrzarskich i odkryć, jak marzenia o wymarzonym domu mogą stać się rzeczywistością.

Orłowska 66, Gdynia

Got Off Grill

Tym razem przedstawiamy propozycję dla wszystkich łasuchów. Jest nim Got Off Grill, czyli miejsce, w którym można dobrze zjeść. To znana i lubiana sieciówka, oferująca doskonałe szaszłyki, soczyste steki, wyborne burgery oraz inne grillowane dania, typu pyszne wrapy czy niezapomniane hot-dogi. Do wyboru są jedynie opcje mięsne.

Aleja Grunwaldzka 211, Gdańsk