Klinika Marii Van De Zell

Nowa klinika na trójmiejskim rynku beauty

Klinika Marii Van de Zell ma w swojej ofercie nie tylko usługi medycyny estetycznej i laseroterapii. Prowadzone będą tu również konsultacje i zabiegi z zakresu trychologii, zabiegi kosmetologiczne, a także porady dietetyczne oraz fizjoterapia. Oferta obejmuje m. in. zabiegi z osoczem bogatopłytkowym i stymulatorami tkankowymi, radiofrekfencję mikroigłową, mezoterapię igłową, zabiegi likwidujące tkankę tłuszczową, czy epilację laserową. Ten rozbudowany zakres usług jest odzwierciedleniem głównej misji tego miejsca: dbać zarówno o zdrowie, jak i ogólne dobro pacjenta. Marii Van de Zell mieści się na dwóch kondygnacjach odrestaurowanej, sopockiej kamienicy. To właśnie tutaj, 28 września, odbyło się uroczyste otwarcie.

– Przy tworzeniu tego miejsca priorytetem było wybranie sprawdzonych technologii od wiodących producentów. Zakupiliśmy najnowsze maszyny o certyfikacji medycznej, co gwarantuje potwierdzone naukowo skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów – podkreślił Tomasz Stogowski, współwłaściciel kliniki.

Nowy i wyjątkowy punkt na trójmiejskim rynku beauty to spełnienie marzeń współwłaścicielki kliniki Marzanny Ziemińskiej, która jak sama podkreśla preferuje harmonijne podejście, w którym estetyka i zdrowie idą w parze.

– Pomysł na stworzenie tej kliniki powstał w mojej głowie ponad 30 lat temu i nie opuszczał mnie do tej pory. Zaskoczeniem dla mnie było natomiast to, że znalazłam taką kamienicę w Sopocie, w mieście, które bardzo lubię i podziwiam. Natomiast oryginalna nazwa kliniki inspirowana jest moim nazwiskiem rodowym i dla mnie prywatnie jest to hołd i odniesienie do dzielnych, mądrych i gościnnych kobiet, które znam z opowieści rodzinnych. Stworzenie tego miejsca jest dla mnie zwieńczeniem długiego procesu poszukiwań i zgłębiania tematów związanych z dobrostanem człowieka postrzeganym jako całość – mówiła podczas otwarcia kliniki Marzanna Ziemińska.

Właściciele kliniki Marzanna Ziemińska oraz Tomasz Stogowski ze wzruszeniem podziękowali wszystkim, którzy byli zaangażowani w powstanie tego miejsca i zaprosili gości do wspólnego świętowania. Poza wyśmienitym cateringiem, na uczestników wydarzenia czekały pokazowe zabiegi prezentowane przez doświadczonych specjalistów, w tym m.in. dotleniający i rozjaśniający zabieg na twarz z wykorzystaniem platformy Geneo+, zabieg modelowania sylwetki WonderBody, kriolipoliza i endermologia. Co istotne, w ofercie kliniki znalazły się też zabiegi wykonywane na renomowanym sprzęcie firmy ITP oraz Biotech Polska, które specjalizują się w najlepszych technologiach w zakresie medycyny estetycznej, urządzeń medycznych i sprzętu wellness.

Wśród zaproszonych gości pojawiła się finalistka miss Polski 2023 Dominika Ziniewicz, która o swoją urodę i ciało dba u specjalistów kliniki. Wszyscy goście mogli także skorzystać z konsultacji dietetycznych oraz fizjoterapeutycznych - wszystko po to, aby klienci na własnej skórze mogli przekonać się, że w Marii Van de Zell dba się nie tylko o wygląd, ale także o zdrowie i dobre samopoczucie.