Morsowanie jest coraz popularniejszym sposobem spędzania czasu w okresie od jesieni do wiosny. Wpływa korzystanie na zdrowie i zacieśnianie więzi z innymi miłośnikami zimnych kąpieli w morzu. Po lub przed taką sesją warto także skorzystać z sauny, która pozwoli na pozbycie się toksyn z ciała oraz relaks wszystkich mięśni. Wszystko to znajdziemy w Marina Beach Gym, która przygotowuje się na nowy sezon.

Jesień powoli rozgaszcza się w naszym życiu i zamyka nas w domach. Jednak niskie temperatury, deszczowe dni i prędko zapadający mrok nie są powodami do tego, żeby zaprzestać aktywności fizycznej. To dobra okazja, żeby poprzez ruch budować swoją odporność, zdrowie i lepszą sylwetkę. Zwłaszcza na kolejny sezon.

Jednym z miejsc, które oferuje ciekawy program zajęciowy jest Marina Beach Gym w Sopocie, ulokowane w bliskiej okolicy nadmorskiego brzegu. W swojej ofercie posiada siłownię zewnętrzną i wewnętrzną, fitness, basen i sauny oraz wyjątkowe zajęcia jogi. Warto także zwrócić uwagę na strefę Wellness, charakteryzującą się wysoką jakością organizowanych sesji, takich jak sauny czy masaże. To jednak nie wszystkie atrakcje, które czekają na przybywających.

Morsowanie

Zimowa aura nadmorska przyciąga nie tylko miłośników nadmorskich spacerów, lecz także morsów – oczywiście tych dwunożnych. W ofercie Marina Beach Gym od 28 października będzie można wziąć udział w profesjonalnie zorganizowanych zajęciach z morsowania. Pod okiem wykwalifikowanej kadry, która zadba o bezpieczne korzystanie z uroków treningu pod chmurką – trenerów i ratowników – grupa będzie wchodzić do wody. Przed morsowaniem, jak i po, można skorzystać z saunarium lub ciepłych natrysków, które pozwolą na ogrzanie ciała po zimnych aktywnościach.

Saunarium

Dla każdego, kto chce pozbyć się toksyn z ciała, zrelaksować lub zwyczajnie poprawić sobie humor – Marina Beach Gym proponuje skorzystanie z sauny. Właściciele przygotowali specjalne miejsca, które pozwalają na odprężający i wyciszający umysł zabieg. Podczas jeden, godzinnej sesji, można spalić prawie 1200 kcal! Podczas jesiennych wieczorów, warto tutaj przyjść i pozwolić sobie zredukowanie codziennych stresów. Również po lub przed morsowaniem jest to dobry sposób na zadbanie o swoje zdrowie. Należy jednak pamiętać, że z saun mogą korzystać jedynie osoby, które nie cierpią na schorzenia kardiologiczne. Każda sesja w saunie konsultowana jest z wykwalifikowaną kadrą pracowników, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.

Partnerami wydarzeń organizowanych przez Marina Beach Gym są: Nice To Fit You, Novotel Gdańsk Mrina, Irek Żak, Adrian Hoffman i Karmela Wołoszyk.