Instytut Kultury Miejskiej

Instytut Kultury Miejskiej zyskał nową siedzibę w Kunszcie Wody przy gdańskiej Galerii Forum. Od teraz, dzięki atrakcyjnej lokalizacji instytucja będzie mogła ze zdwojoną siłą rozpocząć działania angażujące społeczność mieszkańców i mieszkanek Gdańska, robiąc to co dotychczas - odkrywając miasto przez sztukę, literaturę, działania społeczne.

Targ Rakowy 11, Gdańsk

Ministerstwo Magii

Teraz coś dla fanów uniwersum Harry’ego Pottera. Kawiarnia i restauracja w jednym, która swoim wnętrzem i menu nawiązuje do świata czarodziejów. Oprócz niesamowitych potraw i napojów, można tutaj także wziąć udział w ciekawych wydarzeniach tematycznych, organizowanych przez właścicieli. To idealny adres, by poczuć prawdziwą magię zaklętą nie tylko w atmosferze, ale również niesztampowym menu.

Szeroka 52/54, Gdańsk

Teatr Wybrzeże

Budynek Dużej Sceny pochodzi z 1967 roku. Wybudowano go w miejscu pochodzącego z 1801 roku Teatru Miejskiego, przebudowanego w latach trzydziestych dwudziestego wieku i zniszczonego pod koniec II Wojny Światowej. Teraz po wieloletniej modernizacji nadszedł czas, by ponownie otworzyć Dużą Scenę Teatru Wybrzeże. Nowy wystrój, nowe możliwości, jednak ciągle ta sama pasja do zabawiania widzów niesamowitymi spektaklami. Spektaklem otwierającym nową Dużą Scenę Teatru Wybrzeże było „Wyzwolenie” Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Jana Klaty. Sztukę będzie można oglądać również w listopadzie.

Św. Ducha 2, Gdańsk

BeST Clinic

We Wrzeszczu swoje progi oficjalnie otworzyło nowe centrum medyczne. To tutaj działa aż czterech lekarzy specjalistów, którzy czuwają nad jakością przeprowadzanych zabiegów. W ofercie znajdziemy wszystko, co niezbędne zarówno do poprawy wyglądu, jak i samopoczucia – od medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii, po urologię i ginekologię. Wykonywane są tu także zabiegi chirurgii plastycznej.

Partyzantów 27, Gdańsk