Saunarium z widokiem na morze

Relaks Teambuilding Balans

Wyobraź sobie, że napięcia, które zbierasz każdego dnia, stres w pracy, wysokie oczekiwania zawodowe i prywatne nie są obojętne ani dla Twojego umysłu, ani dla Twojego ciała. Nie zawsze masz siłę na siłownię, aby oczyścić głowę, nabrać dystansu, zmienić perspektywę. Tak wiele czytasz o Mindfullnes, ale czym to tak naprawdę jest w życiu codziennym? Dbaniem nie tylko o odporność psychiczną, ale także o fizyczną. W obu tych przypadkach mamy na to rozwiązanie. Stworzyliśmy doskonałe miejsce przeznaczone do holistycznego i głębokiego relaksu.

Saunarium M15 usytuowane jest na samej plaży, gdzie przez panoramiczne okna rozpościera się piękny widok na jesienno-zimowe morze. Składa się na nie wyjątkowy kompleks saun z pełną obsługą restauracyjną, przebieralnią oraz strefą odpoczynku w niepowtarzalnej lokalizacji zaledwie kilkanaście metrów od linii brzegowej. Jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie po seansie można pełną piersią oddychać czystym powietrzem, doświadczyć regenerującej kąpieli w morskiej orzeźwiającej wodzie lub pod gorącym prysznicem. Nie od dziś jest znany regenerujący wpływ korzystania z wody o różnej temperaturze. W saunarium można korzystać zarówno z kameralnych saun wieloosobowych lub wynająć saunę tylko dla siebie lub swoich znajomych czy współpracowników. Regularnie są organizowane ceremonie aromatyczne prowadzone przez sauna masterów, noce saunowe z wyjątkowymi osobowościami z różnych części Polski, imprezy sylwestrowe, okolicznościowe oraz niezapomniane eventy firmowe.

W dzisiejszym, szybkim tempie życia, pełnym wyzwań i presji, znajdowanie chwili dla siebie stało się prawdziwym luksusem. Dla zapracowanych i zestresowanych pracowników firm, równoważenie życia zawodowego z prywatnym staje się kluczowym elementem dbania o zdrowie psychiczne i fizyczne. Na szczęście w Sopocie istnieje miejsce, które jest światynią dla tych, którzy szukają sposobu na regenerację sił i ukojenie od stresu. To kameralne saunarium wychodzi naprzeciw tym wszystkim potrzebom.

Idealne miejsce dla zapracowanych

Pierwszą zaletą Saunarium M15 jest ich położenie - bezpośrednio na plaży w Sopocie. Ta niesamowita lokalizacja sprawia, że połączenie korzyści z sauny ze wspaniałym widokiem na morze i opcją morsowania w pobliskim morzu, przyjemnością spaceru nad brzegiem morza, staje się możliwe, co jeszcze bardziej wzmacnia odczucie głębokiego odpoczynku, relaksu i wyciszenia. Zapracowani zyskują wiele korzyści z regularnego korzystania z sauny. Sauny pomagają oczyścić ciało z toksyn, złagodzić napięcia mięśniowe i poprawić krążenie krwi, a tym samym korzystanie wpływać na jakość snu i nastrój. W połączeniu z morsowaniem, to kompleksowe podejście do zdrowia i dobrej kondycji psychofizycznej.

Zbilansowane życie prywatne i zawodowe

Saunarium przy M15 oferuje również specjalne pakiety dla firm. Łączą one w jedno naukę saunowania, morsowania, relaksacyjne seanse saunowe i medytacyjne z misami tybetańskimi oraz team building, tworząc doskonałą okazję dla pracowników do integracji i odpoczynku razem. To nie tylko świetna okazja do relaksu, ale także szansa na zbudowanie więzi z innymi ludźmi i poczucie przynależności do społeczności i stanowienia części grupy a przede wszystkim poprawa zdrowia psycho-fizycznego poprzez osiągniecie równowagi jakże pożądanej dzisiaj przez pracowników. Wszystkie zajęcia są prowadzone pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i trenerów. Czy nie tego poszukuje każdy HR w dzisiejszych czasach?

Zakończenie aktywności w saunie pysznym śniadaniem w restauracji M15, która jest położna bezpośrednio przy saunach to gwarancja, że wszyscy uczestnicy opuszczą miejsce pełni energii i dobrego samopoczucia. Ciekawym rozwiązaniem są również firmowe wieczory saunowe w połączeniu z restauracją M15, skrojone na miarę potrzeb Twoich pracowników. Chcesz połączyć konferencję lub event firmowy w niecodziennych okolicznościach, to może taka idea jest właśnie dla Ciebie i Twojej firmy? Z pewnością będzie niezapomnianym wydarzeniem.Saunarium M15 ponadto organizuje regularne wydarzenia tematyczne, takie jak noce saunowe (najbliższe: Mikołajki) oraz Sylwestra w saunach. Pobyt w saunarium to również doskonały prezent dla bliskiej osoby czy pracownika. Vouchery prezentowe można wykorzystać w saunarium lub

w restauracji M15.

Idealny pomysł dla działów HR i kadr

Dla działów HR i kadr firm, inwestowanie w korzystanie z Saunarium może być strategicznym posunięciem. Jak wskazują badania poprawa kondycji psychofizycznej pracowników przekłada się na większe poczucie doborastanu, a co za tym idzie mniejszą absencję oraz lepsze relacje w zespole i ogólne zadowolenie z pracy. Ponadto, organizowanie sesji saunowania jako część team buildingu może stworzyć wyjątkowe i wartościowe doświadczenie dla pracowników. Podsumowując, Saunarium przy restauracji M15 w Sopocie oferują więcej niż tradycyjne sauny - to prawdziwa świątynia relaksu i dobrego samopoczucia, która może znacząco poprawić jakość życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Dla firm, jest to także inwestycja w zadowolenie i well-being pracowników. Czy istnieje lepszy sposób na dbanie o swoje zdrowie i równowagę w życiu?