Na lądzie, w powietrzu i na wodzie

Wszechstronne zastosowanie folii 3M

Przywykliśmy już do tego, że dzięki foliom można w szybki sposób zmienić kolor samochodu, zabezpieczyć i wyróżnić wizualnie poszczególne jego elementy. Niektórzy wiedzą także, że najpiękniejsze składy kolejowe i samoloty zyskały swój unikalny wygląd dzięki temu, że oklejono je foliami 3M. Targi Baltexpo uważane za najważniejsze wydarzenie branży morskiej w Europie Środkowo-Wschodniej stały się natomiast bardzo dobrą okazją, by pokazać, że folie 3M sprawdzają się doskonale również przy oklejaniu jednostek pływających. Ten fakt może być zaskakujący dla osób, które sądziły dotąd, że łodzie, jachty i statki morskie można… tylko malować.

W dniach od 10 do 12 października, na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich AmberExpo czterej certyfikowani aplikatorzy folii: Karol Kwoczała, Arkadiusz Miller, Bartłomiej Fabian i Mariusz Domański działający jako WarpTeam z energią i pasją prezentowali, jak przy wykorzystaniu produktów 3M można zabezpieczyć jednostki pływające i nadać im jednocześnie niesamowity wygląd. Niezwykle odporne folie, które przedstawił zespół Wrap Team, używane są nie tylko do tego, by w szybki i czysty sposób dokonać renowacji np. jachtu z zewnątrz, ale także całkowicie odmienić wnętrze kabiny czy messy. Podczas Targów aplikatorzy 3M okleili z zewnątrz kadłub jednej z łodzi, nadając jej – za sprawą folii 3M z efektownym nadrukiem przedstawiającym postać znanego z kreskówek Popeye’a – niezwykle nowoczesny, przykuwający uwagę styl.

Nowe horyzonty

Karol Kwoczała, jeden z aplikatorów zespołu WrapTeam przyznał, że z obecnością na Baltexpo wiązał duże nadzieje

i, jak stwierdził, nie zawiódł się: „Targi Baltexpo spełniły nasze oczekiwania, a te były niemałe. Cieszymy się, że podczas Targów, dzięki zainteresowaniu przedstawicieli branży morskiej, pojawiły się przed naszym zespołem nowe, inspirujące możliwości biznesowe”. Arkadiusz Miller, również aplikator WrapTeam, dodał: „Jesteśmy pod wrażeniem, jak wiele osób było zaciekawionych procesem aplikowania folii 3M. To duża przyjemność, że mogliśmy zaprezentować przebieg oraz efekty naszej pracy i podzielić się z odwiedzającymi Targi naszą wiedzą”.

Pomysł na przyszłość

Swoim ogromnym doświadczeniem z entuzjazmem i zaangażowaniem dzielił się także Rafał Żmuda, założyciel The Wrap Center, trener zaliczany do grupy dziesięciu najlepszych aplikatorów folii na świecie. Jego objaśnień słuchali nie tylko profesjonaliści od dawna działający w branży morskiej, ale także ci, którzy dopiero wchodzą lub niebawem wejdą na rynek pracy: studenci uczelni wyższych i uczniowie szkół branżowych. To dla nich praca aplikatora wymagająca solidnego przeszkolenia, niebywałej precyzji i uważności okazała szczególnie interesująca między innymi ze względu na możliwość ciekawej kariery zawodowej, a także, o czym warto pamiętać, satysfakcję i radość na widok – często spektakularnych – efektów przeobrażenia oklejanego obiektu.

Na szerokie wody

Targi Baltexpo udowodniły niezbicie, że folie 3M zdobywają szturmem kolejny rynek nierozłącznie związany z żywiołem wody. Odporne, dopracowane wizualnie, a przede wszystkim wzmocnione energią wykwalifikowanych aplikatorów zasługują tylko na jedno miano – bezkonkurencyjnych. Renoma folii 3M opiera się nie tylko na doskonałej technologii zastosowanej do ich opracowania i produkcji, ale także na gwarancji, z której korzystają klienci Wrap Team. Zaufanie budowane latami, doświadczenie aplikatorów wsparte wiedzą i zachwycające wizualnie projekty stanowią tajemnicę sukcesu cenionych w branży folii 3M.

Więcej na temat WrapTeam znajdziesz na stronie: www.wrapteam.pl

Interesuje Cię temat szkoleń z aplikacji folii? Odwiedź stronę w The Wrap Center: www.thewrapcenter.pl

Informacje dotyczące rozwiązań i produktów 3M znajdziesz na stronie: www.3m.pl