Marina Beach Gym rozwija swoje zaplecze i zachęca do korzystania z nowej siłowni zewnętrznej, znajdującej się w niesamowitej okolicy. Nadmorski klimat z pewnością doda uroku podczas korzystania z nowoczesnych urządzeń, przystosowanych do pracy na zewnątrz przez cały rok. Warto tutaj zajrzeć i sprawdzić, jakie jeszcze atrakcje przygotowali właściciele Mariny.

Wakacje w pełni i mimo że wiele osób pracowało nad sylwetką jeszcze w okresie zimowo-wiosennym, to dopiero teraz ludzie najczęściej wykorzystują odpowiednią pogodę do tego, żeby ćwiczyć. Na to zapotrzebowanie odpowiadają siłownie, które przygotowują specjalne warunki dla swoich gości. Jednym z takich miejsc jest Marina Beach Gym, która w tym roku otworzyła nową zewnętrzną siłownię, wykorzystująca niesamowite uroki nadmorskiego klimatu.

- Od wielu lat w okresie wakacyjnym a szczególnie w słoneczne widzieliśmy po sobie, iż przebywanie w ścianach i pod dachem jest mało atrakcyjne – mówi Sebastian Wawrzonek z Marina Beach Gym. - Widzieliśmy to też po naszych klientach, że w ładne dni odwiedzali nas dużo rzadziej bądź tylko wpadali wypożyczyć leżak. Wtedy pojawiła się myśl, żeby wykorzystać nasze wspaniałe warunki i połączyć aktywność fizyczną z korzystaniem z pięknej pogody i uroków nadmorskiego klimatu. Od 2 lat szukaliśmy odpowiedniego sprzętu oraz jego dostawcy, który zadeklaruje, że sprzęt wytrzyma warunki zewnętrzne, będzie łatwy w obsłudze oraz wytrzyma polską zimę mimo pozostawienia go na zewnątrz – dodaje.

A co znajdziemy w ramach siłowni zewnętrznej?

- Miłą atmosferę śpiew ptaków, krzyki Irka Żaka, spojrzenie Agnieszki Kaczmarskiej, nieodległy dźwięk fal rozbijających się o piaszczystą plaże – śmieje się Wawrzonek. - Dodatkowo ławki, sztangi oraz hantle inspirowane siłownią Jungle Gym w Tulum, nad którymi czeka na gości zdjęcię rekina kulturysty. Dodatkowo serie czternastu urządzeń zewnętrznych z regulowanym obciążaniem na każdą partie ciała, to właśnie one są przystosowane do pracy przez cały rok na zewnątrz bez strachu o ich kondycje techniczną. Do tego zestaw ławek i sztang wraz z obciążeniem. Ławki są obszyte specjalną tkaniną wykorzystywaną w Jachtingu, która nie przyjmuje wody oraz znosi deszcze i ekspozycje na słońce – tłumaczy.

Marina Beach Gym to idealne miejsce na wakacyjny trening. Zwłaszcza że to miejsce wyróżnia kompleksowość usług, gdyż poza siłownią zewnętrzną Marina dysponuje świetnie wyposażoną siłownią wewnętrzną, kompleksem sześciu saun, bogatą ofertą zajęć fitness, które w okresie wakacyjnym i sprzyjającej pogodzie są realizowane również w ogrodzie albo na plaży, basenem, trzema salonami masażu i fizjoterapii oraz wypożyczalnią leżaków, rowerów i akcesoriów plażowych. Jednak to nie wszystko, co przygotowano dla przybywających do lokalu.

- Z zależności od pogody i potrzeby staramy się pokazywać, jak można spędzać czas u nas codziennie. Trening trzy razy w tygodniu to ważny aspekt dobrostanu naszego organizmu. Ale w pozostałe dni można i powinno się regenerować i relaksować., chociażby na basenie, saunie czy nawet podczas zwykłego plażowania np. z książką na naszych leżakach basenowych. Warto także skorzystać z orzeźwiającej beczki z zimną wodą, a zimą z hartującego morsowania – zachęca Sebastian Wawrzonek.

Jednak to nie koniec atrakcji, jakie przygotowują właściciele Marina Beach Gym. W najbliższym czasie ogłoszą kolejne możliwe aktywności przygotowane specjalne dla swoich gości.

- We wrześniu zaprezentujemy grafik sali fitness na jesień-wiosna i naprawdę będzie w czym wybierać – zapewnia Wawrzonek.