Marina Beach Gym przygotowała specjalny pakiet niespodzianek, z których będzie można skorzystać w tym sezonie letnim. Centrum stawia głównie na aktywności na świeżym powietrzu, by jak najwięcej skorzystać z dobrej, słonecznej pogody. Siłownia zewnętrzna, stretching i joga na plaży, a może przejażdżka rowerem po parku? Rozmaite aktywności aż kuszą, żeby tu zajrzeć.

Wakacje coraz bliżej, więc coraz więcej ludzi chce popracować nad swoją kondycją, sylwetką, czy po prostu zadbać o zdrowie. W Trójmieście jest wiele miejsc, gdzie można skorzystać z siłowni, jednak jednym z takich zupełnie wyjątkowych lokali jest Marina Beach Gym. To połączenie medyczno-rekreacyjnego miejsca, ulokowanego przy hotelu Novotel w gdańskim Jelitkowie.

Co w niej wyjątkowego? Wszystko! Od lokalizacji, która znajduje się w bliskiej odległości od morza, co pozwala na ćwiczenia na plaży lub szybki spacer w czasie kuracji medycznej, po różne strefy – siłowni, fitness, cross, basen, saun, wellness i siłowni zewnętrznej. Taki szeroki wachlarz pozwala na zaspokojenie wszystkich swoich oczekiwań.

Wakacyjne aktywności

Idealna wakacyjna pogoda sprawia, że osoby trenujące wybierają na przestrzeń swoich treningów parki, plażę czy siłownie zewnętrzne. Naprzeciw oczekiwaniom swoich gości wychodzi także Marina Beach Gym, która w tym roku przygotowała specjalny pakiet nowości w ramach wakacyjnych aktywności.

Zacznijmy od plaży, która w tej okolicy aż kusi, żeby z niej skorzystać. W Marinie postawiono na stretching na plaży z Alicją oraz jogę ze znanym już każdemu kolorowym joginem Jaro. Właściciele zachęcają do korzystania z ich sprzętu, który można wypożyczać do używania na terenie centrum, np. deski SUP. Dla klientów karnetowych i z kartami Benefit, Medicover albo Fitprofit Marina udostępnia za darmo takie akcesoria, jak leżaki, parawany czy piłki na plażę np. piłki do siatkówki. Również dla dzieci znajdą się świetne zabawki nad morze.

Może jednak coś bardziej zaawansowanego? W tym przypadku polecamy siłownię zewnętrzną, wyposażoną w najlepsze sprzęty treningowe. Dodatkowo można skorzystać z pomocy wykwalifikowanych trenerów, którzy pomogą i doradzą przy wykonywaniu ćwiczeń oraz doradzą odpowiedni trening. Dla tych, którzy lubią zajęcia zorganizowane, przygotowano zajęcia z Irkiem Żakiem. Warto także dodać, że w tym roku Marina powiększa powierzchnię swojej siłowni zewnętrznej, by ugościć większą liczbę uczestników. To znak, że ta forma aktywności cieszy się dużą popularnością!

Na koniec coś dla fanów korzystania ze sprzętów sportowych. Lubisz jeździć rowerem? Bez problemu wypożyczysz taki w Marina Beach Gym, by móc wykonać odpowiedni trening na trasie Jelitkowo-Sopot wzdłuż linii brzegowej. Dla tych, którzy jednak chcieliby rekreacyjna przejażdżkę, przygotowano wypożyczalnie hulajnóg elektrycznych.

Jak widać, te wakacje z Marina Beach Gym nie będą nudne, bo rozmaitość aktywności aż kusi by skorzystać z oferty centrum!