Pierwsze kroki w modelingu stawiała w rodzimym Trójmieście, dlatego jak mówi, tutaj jej serce bije mocniej. Na co dzień pracuje jako Area Manager dla jednej z marek odzieżowych. W wolnym czasie oddaje się pasji grania w reklamach, buszowania w vintage shopach i wyszukiwania ciekawych kierunków podróży. Miłośniczka dobrej kawy, sztuki wciągającej książki i lepienia w glinie.

Nazywam się Magda.

Jestem wielką fanką dobrego designu i pysznej kawy.

Urodziłam się w Gdańsku, na co dzień mieszkam w Gdańsku,

moim ulubionym miejscem na świecie jest Półwysep Apeniński.

Robię zdjęcia ponieważ lubię zatrzymywać piękne chwile.

W obrazie interesuje mnie przede wszystkim harmonia.

Instagram jest dla mnie rodzajem wizualnego pamiętniczka i zbioru inspiracji.

Gdybym mogła zrobić tylko jedno zdjęcie, sfotografowałabym nadmorski pejzaż, ze względu na moją wrodzoną miłość do wody i piasku. To rodzaj nieopisanej wolności, którą czuję za każdym razem, kiedy siedzę na plaży i patrzę w dal.

Z Trójmiastem łączy mnie dzieciństwo, młodość i dorosłość – pełen przekrój emocji i wspomnień.

Trzy najbardziej fotogeniczne miejsca w Trójmieście:

Wyspa Spichrzów, Klif w Orłowie, Stocznia Gdańska

Trzy ulubione adresy w Trójmieście :

Sztuka Wyboru, Teatr Szekspirowski, Publiczna

 

Insta nominacje @magdawiniarek

@calygawel

bo Gawciu mimo, że nie jest trójmiejski to bardzo szybko zrobił się wizytówką naszego poletka i skradł nam serduszka. Pięknie opowiada i rekomenduje ciekawe miejsca na mapie Trójmiasta i nie tylko.

@wildchildvintage

Weronika to Gdańszczanka, która ubiera w nietuzinkową biżuterię vintage całą Polskę. Ma zamiłowanie do pięknych przedmiotów, już niedługo wybrane egzemplarze będzie można dostać stacjonarnie w Gdańsku.

@pozaramami

Majka Michalak to konto, które bacznie śledzę , wszak traktuje o sztuce w bardzo przystępny sposób . Kocham do niej zaglądać po wiedzę i kapitalne zdjęcia z galerii sztuk z całego świata.

@lempapilo

bardzo kobiece konto, contentowo oparte na szeroko rozumianym „beauty”. Marta jest świetną wizażystką, która odczarowuje tajniki mejkapu, pielęgnacji. Jest przy tym swoją babeczką, nie lukrującą rzeczywistości. Odsyłam również fanki parentingowych treści, bo Marta jest mamą małego Wincenta i bez lukrowania mówi o macierzyństwie.