Minikid

Ubrania dla dzieci zaprojektowane na ich warunkach!

„Designed on children’s terms” - to dewiza MINIKID, trójmiejskiej marki, która już od 7 lat zdobywa światową popularność w dziedzinie mody dziecięcej. Stoi za nią dwójka młodych ludzi - Aleksandra i Maciej, którzy poprzez ubrania chcą inspirować zarówno dzieci, jak i rodziców do czerpania radości jaką niesie surfing, deskorolka i realizacja pasji!

MINIKID powstało dla tych, którzy lubią zabawy z ubraniami, a jednocześnie pielęgnują swoje pasje. Luźna, miejska stylistyka przeplata się tu z inspiracjami sportami deskowymi niemal w każdej kolekcji, również w tej najnowszej.

Letnia kolekcja Funky Street to szeroka paleta kolorów obejmująca zarówno klasyczną czerń, jak i niebieski, fiolet, energetyczną brzoskwinie i magentę - kolor roku 2023 według Pantone Color Institute. MINIKID sięga również po odważne i oryginalne wzory. Krowie łaty, które nawiązują do szalonych lat 70., unikalne interpretacje firmowego monogramu, słoneczne ombre oraz kolorowe i zwariowane potworki, uwielbiane przez najmłodszych. Najmodniejsze wzory, żywe kolory, opierania nadające oryginalnego efektu gwarantują niepowtarzalny styl i wygodę podczas długich letnich dni.

Ubrania MINIKID przeznaczone są na każdą, a nie tylko na specjalne okazje. Od samego początku istnienia MINIKID skupia się na najwyższej jakości materiałów, doskonałym wykończeniu odzieży, autorskich krojach i wzorach. Marka nie eksperymentuje - sięga po sprawdzone, najwyższej jakości tkaniny certyfikowane przez OECO - TEX. Zaprojektowane w Trójmieście, wyprodukowane w Polsce i dostępne w ponad 20 krajach na całym świecie!

- Większość ubrań MINIKID nie jest podzielona ze względu na płeć. Każde dziecko może nosić to co lubi i, przede wszystkim co jest dla niego wygodne. Taki był nasz cel - mówi Maciej Szachta, współwłaściciel MINIKID. - Sami jesteśmy rodzicami, więc możecie mieć pewność, że wszystkie ubrania tworzymy głównie z troską o wygodę, komfort i bezpieczeństwo dzieci - podkreśla.

Trójmiasto, w którym żyją i pracują właściciele marki Aleksandra i Maciej jest ogromną inspiracją przy tworzeniu kolejnych kolekcji. Jest w nim wszystko, co kochają: morze, bliskość natury i wielkomiejski charakter. Sopot stał się ich domem z wyboru i nie wyobrażają sobie życia w innym miejscu.

Najnowsza kolekcja FUNKY STREET jest w całości dostępna w sklepie on-line marki www.minikid.pl oraz w butikach partnerskich w całej Polsce i świecie.