Pinta Sopot

W doskonałej lokalizacji Sopotu otworzył się ciekawy lokal, który serwuje wyśmienite trunki – dostępnych jest aż dwadzieścia kranów kraftowego piwa! A jak złoty napój, to i przydadzą się koniecznie przekąski, tych znajdziecie również całkiem sporo w specjalnie przygotowanym menu – od łososia teryiaki po tacos z szarpaną wieprzowiną. Aż chce się tu przyjść!

Dworcowa 7, Sopot

Restauracja Międzymiastowa

Na kulinarnej mapie Sopotu otworzył się jeszcze jeden specjalny lokal – jest nim restauracja specjalizująca się w śniadaniach, makaronach, gnocchi i winach. Co znajdziemy w menu? Chociażby jajecznice, jajka, szakszukę czy tosty francuskie. To na początek. Na lunch warto wybrać kluski z grzybowe lub penne z szarpanym kurczakiem. Pycha!

Dworcowa 7, Sopot

Kawa & Ludzie

Kolejna miejscówka w Sopocie, gdzie można spokojnie usiąść i spokojnie porozmawiać ze znajomymi lub samemu odsapnąć po całym dniu. Ta kawiarnia to wykwintny lokal oferujący coffee specjality oraz domowe desery, które sprawią, że pobyt tutaj zamieni się, jak wizyta w domowym zaciszu. A do tego śniadania serwowane są przez cały dzień, zatem można wpaść o każdej porze!

Westerplatte, 2-4, Sopot

Butchery&Wine

Udajemy się do Gdyni, gdzie czeka na nas połączenie przystanku dla mięsożerców oraz miłośników wina. W tym nowym lokalu znajdziecie sezonowane mięso z Polski oraz z zagranicy i jak zapewniają właściciele, każda partia jest wiadomego pochodzenia. Na miejscu można wybrać sposób przyrządzenia kawałka mięsiwa i dobrać do tego odpowiedni alkohol, co sprawi, że wizyta zamieni się w niezapomnianą, kulinarną podróż.

Abrahama 41, Gdynia