Debata na temat AI była głównym, ale nie jedynym punktem „Wieczoru DeLuxe”, jaki 17 maja zorganizowała w sopockiej restauracji firma MS Group. Pod tym szyldem wydawnictwo już od lat organizuje tematyczne spotkania. Tym razem okazją była premiera 7 numeru magazynu „Biznes Prestiż”, najmłodszego „dziecka” w portfolio wydawnictwa. Magazyn, wydawany w cyklu kwartalnym trafia do przedsiębiorców i najważniejszych instytucji w całym regionie. Na zaproszenie Michała Stankiewicza, prezesa MS Group, zjawiło się ponad 100 osób ze świata biznesu, w tym także wieloletni partnerzy gazety, bohaterowie jej okładek i piszący doń publicyści.

Ciepły środowy wieczór wprawił wszystkich w dobry nastrój. Restauracja White Marlin zadbała nie tylko oprawę wieczoru, sprawiając, że uczestnicy mogli delektować się wyśmienitymi propozycjami kulinarnymi szefa kuchni Tomasza Purola, ale też niezrównanym widokiem na morze. W takiej scenerii żadna impreza nie ma prawa się nie powieść!

Partnerem wydarzenia było Porsche Centrum Sopot Lellek, które pokazało wyjątkowy, w pełni elektryczny model Porsche Taycan. Goście wysłuchali też krótkiej prezentacji na temat filozofii działania tej uznanej marki.

Atrakcją wieczoru była loteria fantowa z upominkami od fundatorów: Porsche Centrum Sopot, Kovalite SKIN, tuLokalne, Mała Klinika Urody, Skin Science i Magdalena Górska-Ponikowska, Klinika Urody Beleza, Medissima, Premium Yachting.

Wieczór DeLuxe przeciągnął się do późnych godzin nocnych. Kolejne spotkanie zaplanowano na wrzesień.