Salon Snu Hever nie przestaje edukować! Każdego miesiąca organizuje spotkania, podczas których przy pomocy fizjoterapeutów można odpowiednio dobrać materac pod swoje potrzeby. Dzięki temu sen staje się dobry i bardziej jakościowy, a zakup materaca po miesiącu użytkowania nie okazuje się rozczarowaniem. O idei spotkań, przepisie na zdrowy sen i cennych akcesoriach do spania rozmawiamy z Wiwianną Szczerbowską, kierowniczką rodzinnej firmy Hever.

Raz w miesiącu Salon Snu Hever organizuje cykliczne spotkania, podczas których klienci mogą skonsultować wybór materaców i porozmawiać na temat dobrego snu. Na jaką konkretnie pomoc mogą liczyć przybywający na spotkanie goście?

Raz w miesiącu klienci mogą umówić się na bezpłatne konsultacje w Salonach Snu Hever, dzięki którym skorzystają z bezpłatnych porad fizjoterapeutów. Mogą również liczyć na profesjonalną pomoc, aby pod kątem medycznym pomogli im w wyborze odpowiedniego materaca. Każdy klient ma szansę wypróbować materac, a ekipa z Fizjolab sprawdzi, czy kręgosłup prawidłowo się układa na materacu oraz odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Akcja jest przede wszystkim skierowana do klientów, którzy na co dzień borykają się z problemami z kręgosłupem, ale i do tych, którzy chcą dobrze dobrać materac. Warto skorzystać z rad profesjonalistów - dzięki temu mamy szansę dobrze się wyspać. Jak mówi nasza maksyma- Hever śpij i śnij!

Cały czas mówi się o „dobrym śnie”, ale czym on właściwie jest?

Dobry sen dla mnie zaczyna się wtedy, kiedy człowiek wstaje wypoczęty, nasze ciało zdąży się zregenerować i nie odczuwamy żadnego bólu po każdej przespanej nocy, ponieważ mamy zapewnione odpowiednie podłoże do snu.

Tu dochodzimy do sedna. Czy istnieje prosta zasada, która wskaże nam jak wybrać ten właściwy materac?

Niestety nic nie zastąpi osobistej wizyty w salonie stacjonarnym. Zamawianie materaca online to jak kupowanie przysłowiowego kota w worku. Żeby mieć jakiekolwiek porównanie trzeba wypróbować kilka modeli materacy, sprawdzić, jak układa się nasze ciało, a przede wszystkim kręgosłup. Ważne są też odczucia klienta, na którym materacu czuje się komfortowo, ponieważ jest to zakup na najbliższe 10 lat. Decyzja nie jest prosta, ale nasi doradcy służą pomocą!

Jednak dobry sen to nie tylko materac, ale także akcesoria, takie jak poduszki, kołdra, pościel. Jak duże ma to znaczenie?

Kiedy mamy już dobrze dobrany materac, nie możemy zapomnieć, że stelaż, na którym leży materac, to podstawa, aby zatrzymać elastyczność i sprężystość materaca. Kolejnym elementem jest ochraniacz na łóżko, który zapewni bardziej higieniczny sen, a jednocześnie dłuższą żywotność i trwałość produktu. Poduszka musi być odpowiedniej wysokości oraz indywidualnie dopasowana do każdego klienta. Co więcej, wybieramy ją dopiero, gdy mamy już materac. W naszych salonach również oferujemy kołdry - do wyboru są syntetyczne lub naturalne z puchu - to zależy już tylko od naszego budżetu.

Zarówno materace, jak i wszystkie tego typu dodatki otrzymamy w Salonie Snu Hever. Znacie branżę od podszewki i zdaje się, że waszą najmocniejszą stroną jest chyba kilkunastoletnie doświadczenie?

Nasza firma działa na trójmiejskim rynku już 14 rok. Obecnie posiadamy aż 8 salonów w różnych lokalizacjach (Gdańsk, Rumia, Legnica, Lubin, Wrocław oraz Łódź). Trzeba przyznać, że ciężka praca u podstaw oraz uczciwe podejście do naszych klientów zaprocentowało. Zarówno proponowane łóżka i materace oraz profesjonalna obsługa pozwalają nam funkcjonować w dobrej kondycji.

Hever to firma rodzinna. Zapoczątkował to pani ojciec, a dziś to pani stoi na równi z nim. Jakie to uczucie?

Swoją pracę w naszej firmie rodzinnej zaczęłam blisko 6 lat temu i przeszłam wszystkie etapy od doradcy klienta po kierownika salonów. Dziś zajmuję się marketingiem, rozbudową marki, kontraktami z nowymi kontrahentami, wizerunkiem firmy oraz kieruję grupą naszych pracowników we wszystkich Trójmiejskich salonach oraz w Łodzi. W tej firmie stawiamy przede wszystkim na ludzi, a najważniejsza w jej strukturach jest rodzina, w której mam stałe oparcie.

Jakie cele stają dziś przed Salonem Snu Hever?

Z naszych najbliższych planów chcielibyśmy mieć jeszcze jeden salon w centralnej Polsce oraz rozbudować naszą sprzedaż w sklepie online. Mam nadzieję, że sytuacja, która obecnie panuje na świecie unormuje się, a nasi stali i nowi klienci częściej będą zaglądać do naszych showroomów. Zapraszam wszystkich do śledzenia naszych mediów społecznościowych.