Urodzinowa oferta specjalna na 30-lecie Grupy Euro-Car!

W trudnych dla branży czasach, gdy dostępność samochodów jest mocno ograniczona, z propozycją przychodzi dealer Euro-Car z Gdyni, który przygotował ofertę specjalną. Z okazji 30-lecia firma oferuje dostępne od ręki modele Alfa Romeo Giulia oraz Stelvio w bogatej odmianie Veloce z 280-konnym silnikiem.

Pula samochodów obejmuje egzemplarze obu modeli. Są to auta z bogatym wyposażeniem z zakresu komfortu i bezpieczeństwa.

Giulia to limuzyna klasy średniej z wyraźnie sportowymi aspiracjami. Pięknie stylizowany sedan wyróżnia się nie tylko designem, ale również doskonałymi właściwościami jezdnymi. Jest to samochód adresowany do tych, którzy z jazdy chcą czerpać radość i przyjemność.

Jeśli dodatkowo nabywcy potrzebują większej przestrzeni i uterenowionych cech, uwagę skierować powinni na model Stelvio. Ten włoski SUV był pierwszym tego typu samochodem od Alfa Romeo. Dzisiaj uchodzi także za jeden z najlepiej jeżdżących!

Główny atut oferty? Dostępność!

Oba modele oferowane są w leasingu dla przedsiębiorców z możliwością wliczenia do raty pełnego pakietu serwisowego na czas trwania umowy Po zakończeniu okresu leasingu samochód można wykupić na własność, albo oddać i zamówić kolejny.

Samochody dostępne są w kolorach: czarnym oraz niebieskim. Pojazdy napędzane są 2-litrowymi jednostkami benzynowymi o mocy 280 koni mechanicznych z napędem na 4 koła. Moc płynie poprzez automatyczną, 8-biegową przekładnie.

Oferta dotyczy ograniczonej ilości samochodów.