Jesień to dobry czas, aby zdecydować się na świeży powiew w aranżacji mieszkania. Punktem wyjścia, konkretyzującym marzenia jest największa galeria wnętrz w Polsce Północnej. W City Meble w Gdańsku dopasujemy oczekiwania do możliwości – do dyspozycji klientów jest 80 sklepów i lokali usługowych, które oferują szeroki wybór materiałów wykończeniowych i produktów wyposażenia wnętrz w zróżnicowanym przedziale cenowym.

Wszystko, czego nam potrzeba

- Zróżnicowana oferta pozwala na wykończenie całego mieszkania, począwszy od stanu deweloperskiego, przez dekoracje, aż po materiały wykończeniowe takie, jak podłogi, drzwi, schody, tapety i farby. Pod „dachem” City Meble są również meble w tym także na wymiar, sypialnie, wyposażenie łazienek czy oświetlenie. Rozumiemy naszych klientów, dlatego oprócz nich przygotowaliśmy możliwość wyposażenia ogrodu i tarasu w stylistyce dopasowanej do mieszkania i domu – tłumaczy Beata Abramowska Marketing Manager City Meble.

Najlepiej w obowiązujących trendach, do których obecnie należą style skandynawski i modern classic. Na topie są raczej naturalne materiały, kolory ziemi, drewno, recycling, rośliny, organiczne formy i meble vintage.

- Podczas całego procesu aranżacji wnętrza ogrom czasu poświęcamy wyborowi podłogi, drzwi, kolorów ścian - opowiada Marta Szoszorowska z showroomu IKA. - Z identycznym pietyzmem powinniśmy podejść do profili dekoracyjnych. Sztukateria Orac Decor pozwala osiągnąć niesamowity efekt wizualny, podkręcając atrakcyjność pomieszczenia w niesamowity i spektakularny sposób - dodaje.

Sztukateria przeżywająca renesans w architekturze trafia w gust miłośników tradycji, minimalizmu, ale również fanów nowoczesności, bo taki dodatek potrafi zdefiniować wnętrze w perfekcyjną przestrzeń, w której będziemy czuć się znakomicie.

- Z drewnianą podłogą, która zawsze jest na topie, ponieważ nic nie zastąpi jej usłojenia i piękna wyjaśnia Marta Szoszorowska. Jednak z uwagi na ceny drewna pojawiły się alternatywy, które można wykorzystać w taki sam sposób. Nową generacją są podłogi winylowe Meister ze sztywnym rdzeniem, łatwe i bezpieczne w montażu jako podłoga pływająca, wodoodporna z głęboką strukturą przypominająca usłojenie drewna bądź beton architektoniczny. W ocenie pani Marty kierunki aranżacji to dziś klasyka, eklektyzm oraz trendy zaczerpnięte z Japonii. - W przypadku drzwi dominują kolory zielony i szary. Przepiękne subtelne odcienie proponuje firma Porta z kolekcji 4 żywioły. Natomiast firma Dre oferuje niesamowitą kolekcję Supreme zaprojektowana przez Mirucia znanego z wielu programów telewizyjnych na temat wnętrz – rekomenduje.

Stylowy komfort przede wszystkim

W sypialni niezmiennie stawiamy na wygodne meble i kojące kolory, które zapewnią atmosferę oraz odpowiedni komfort do snu i wypoczynku. W ocenie Wiwianny Szczerbowskiej z Hever, który również znajduje się w City Meble warto sprawić sobie duże, tapicerowane modnym i przyjemnym w dotyku welurem łóżko z dobrej jakości materacem oraz niezwykle modnym już od kilku sezonów topperem, który podnosi komfort snu oraz chroni nasz materac właściwy przez wszelkimi uszkodzeniami. – Aktualnym trendem są również naturalne materiały, warto zatem pomyśleć o bawełnianej pościeli i narzucie np. z modnego ostatnio lnu. Do tego miękkie dywaniki przy łóżku oraz zasłony tłumiące światło. Całość stworzy komfortową, przytulną i ponadczasową aranżację sypialni – mówi Wiwianna Szczerbowska.

Zakupy w galerii City Meble to przyjemność z dozą inspiracji, którą cenią klienci.

- Podział tematyczny na strefy produktów, poczucie kameralności wzmocnione wykończeniem wnętrz, stanowi poszukiwaną alternatywę dla rozbudowanych sklepów o dużej powierzchni. W specjalnie zaprojektowanych formach przestrzennych znajdują się m.in. firmy projektowe oraz wykonawcze oferujące usługi na specjalne zamówienie – zaprasza do City Meble Beata Abramowska.