Fotograf, entuzjasta sportu i bloger. Na swoim instagramowym profilu uwiecznia nie tylko trójmiejski pejzaż miejski. Natura, ludzie, wydarzenia – Karol Kozak, autor profilu @pueone, poprzez swój obiektyw bacznie obserwuje rzeczywistość.

Nazywam się Karol Kozak.

Jestem człowiekiem z nadmiarem pomysłów.

Urodziłem się w Toruniu, na co dzień mieszkam w Trójmieście, moim ulubionym miejscem na świecie jestzawsze dom.

Robię zdjęcia, ponieważ to lubię. Pozwala to wyładować ze mnie trochę kreatywności.

W obrazie interesuje mnie przede wszystkim człowiek.

Instagram służy mi do poszukiwania inspiracji i nawet po wielu latach uważam, że nadal znaleźć tam można wielu kreatywnych ludzi, i podpatrzeć masę ciekawych ujęć.

Gdybym mógł zrobić tylko jedno zdjęcie, sfotografowałbym… nie potrafię zrobić jednego zdjęcia, ale z niezwykłą swobodą zapełniam kartę pamięci. Natomiast zawsze mam przy sobie zdjęcie mojego dziecka.

Z Trójmiastem łączy mnierodzina.

Trzy najbardziej fotogeniczne miejsca w Trójmieście to: Gdański Teatr Szekspirowski, molo i plaża w Orłowie, Nabrzeże Bułgarskie.

Trzy ulubione adresy w Trójmieście to:bulwar im. Feliksa Nowowiejskiego, gdańskie Śródmieście i adres mojego domu w Redłowie.

Insta nominacje @pueone

@kkujawskaphoto

pierwsze, nieśmiałe zdjęcia wschodów słońca z gdyńską Torpedowanią jako element krajobrazu przeobraziły się w wysokiej klasy fotograficzne pejzaże

@ashleygruber

pokazuje, co powstaje po zmieszaniu talentu i najnowszych zdobyczy technologii. Gdybym szykował się do sfotografowania Tour de Pologne, to podpatrywałbym ujęcia właśnie u niej

@davidwallaceshoots

doskonały przykład tego, jak świetnie można się bawić fotografią

@alan_schaller

głębokie, a zarazem żywe, monochromatyczne zdjęcia