Czy pobyt w gabinecie dentystycznym może być tak samo przyjemny jak wizyta w salonie Wellness&SPA? Wygląda na to, że tak! W Gdańsku powstaje właśnie klinika stomatologiczna, która swoim pacjentom będzie oferowała niezwykle komfortowe warunki w bardzo oryginalnym otoczeniu - w przedwojennym, historycznym spichlerzu. To właśnie tutaj swoją nową siedzibę będzie miała Nawrocki Clinic, placówka medyczna, doskonale znana gdańszczanom.

Nawrocki Clinic, która nadal funkcjonuje pod adresem Czarny Dwór 10/34 to niezwykłe miejsce na stomatologicznej mapie Gdańska. Swoją renomę zawdzięcza usługom stomatologicznym, które od wielu lat świadczy na najwyższym, światowym poziomie. Początki Nawrocki Clinic sięgają 2001 roku. W tym okresie doktor Michał Nawrocki otworzył swoją własną praktykę stomatologiczną, którą w 2015 roku wraz z żoną Agnieszką Dojlidko-Nawrocką przekształcili w Nawrocki Clinic. To był moment zwrotny w rozwoju kliniki. Doktor Michał Nawrocki jako świetny specjalista mógł w pełni zaangażować się w pracę z pacjentami. Z kolei Agnieszka Dojlidko-Nawrocka wzięła na siebie obowiązki zarządzania kliniką. Do dziś, odpowiada za stały rozwój placówki oraz dba o najwyższą jakość usług. Jej wcześniejsze doświadczenie menadżerskie w bankowości doskonale się tutaj

sprawdza.

-To dzięki Agnieszce, Nawrocki Clinic jest obecnie jedną z najprężniej działających i najbardziej innowacyjnych klinik stomatologicznych na Pomorzu. Ale przede wszystkim, moja żona dba o to, aby każdy pacjent czuł się u nas komfortowo i dlatego wielu z nich ceni Agnieszkę za ciepłe i empatyczne podejście oraz za miłą atmosferę - mówi Michał Nawrocki

Jak widać, taki model zarządzania placówką medyczną sprawdza się doskonale. Żona zarządza całą administracją, a mąż zajmuje się pracą z pacjentem i skupia się na własnym rozwoju, co w zawodzie lekarza jest absolutnie niezbędne. Michał Nawrocki jest specjalistą światowej klasy, którego wiedza i doświadczenie gwarantują leczenie pacjentów na najwyższym poziomie. Nowa klinika, która właśnie powstaje jest spełnieniem marzeń jej właścicieli. Będzie to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Nowoczesne, z niepowtarzalnym designem i klimatem, bo sam budynek, w którym będzie znajdowała się klinika jest obiektem przedwojennym, zbudowanym na przełomie XIX i XX wieku, na potrzeby obsługi Garnizonu.

-W nowej klinice będziemy mogli powiększyć pracownię protetyczną, poszerzyć zespół specjalistów oraz przyjmować więcej pacjentów. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie, gdzie pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie. To jest naszym priorytetem - potwierdza Agnieszka Dojlidko-Nawrocka.

Nadzór nad budową nowej kliniki wymaga niesamowitego zaangażowania. To ogromna inwestycja, ponieważ obiekt będzie jedną z najnowocześniejszych i największych klinik stomatologicznych w kraju. Agnieszka Dojlidko-Nawrocka, która jest matką dwójki dzieci i na co dzień zarządza obecną kliniką jest główną inicjatorką i koordynatorem budowy nowego obiektu. Jej pozytywną energię, optymizm i kreatywność czuć na każdym etapie realizacji tego przedsięwzięcia. Dlatego stworzone przez Agnieszkę Dojlidko-Nawrocką miejsce będzie niepowtarzalne. To ona dba tu o każdy detal. Wszystkie szczegóły są dopracowane i przemyślane. Niesamowicie oryginalny design, w klimacie Wellness&SPA sprawi, że pacjenci będą czuć się tu niezwykle komfortowo. Eleganckie wnętrza, najnowocześniejsze sprzęty i technologie, a przede wszystkim wysokiej klasy specjaliści - wszystko to z myślą o pacjentach, którzy oczekują kompleksowych usług na światowym poziomie.

- W Nawrocki Clinic wykorzystujemy nowoczesne technologie takie jak lasery, ale także oferujemy Simplant, DSD - cyfrowe projektowanie uśmiechu, CEREC CAD - CAM. Pacjenci czują się naprawdę dobrze. Tworzymy też przyjazną atmosferę pełną ciepła i pozytywnej energii. Teraz chcemy, aby nowa klinika przeniosła ich w nowy wymiar stomatologii, chcemy po prostu dać naszym pacjentom wszystko to, co najlepsze - mówi Agnieszka Dojlidko-Nawrocka.

Prace przy budowie nowej Nawrocki Clinic szybko postępują, z niecierpliwością czekamy na ich zakończenie. Efekty końcowe pokażemy już niebawem.

 

www.nawrockiclinic.com

Michał Nawrocki

Jest jednym z najbardziej utytułowanych stomatologów w kraju. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu kursach oraz zaawansowanych szkoleniach dla lekarzy stomatologów nie tylko w Polsce, ale również za granicą. W 2009 roku otrzymał Certyfikat Implantologii przyznawany przez prestiżowy niemiecki Uniwersytet Goethe University we Frankfurcie. W latach 2015-2016 brał udział w programie zatytułowanym MPI Implant Prosthodontic, odbywającym się w Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii oraz University of North Carolina w mieście Chapel Hill w USA. W 2018 roku, jako pierwszy Polak ukończył Studia Podyplomowe na Uniwersytecie RWTH University w Aachen i uzyskał tytuł naukowy: Master of Science in Lasers in Dentistry. Michał Nawrocki posiada też certyfikat Uniwersytetu Michigan potwierdzającego ukończenie pełnego cyklu Programu Edukacyjnego: Advances in Soft Tissue Graft and Implant Surgery.