„K2, spotkania na szczycie” – pod taką nazwą warszawski Dom Mody Klif i gdyńska Galeria Klif zainaugurowały nowy cykl wydarzeń, kierowanych do świadomych klientów. Tym razem była to istna moc kobiecej energii!

Za nami pierwsze gdyńskie Spotkanie Na Szczycie, czyli inspirujące warsztaty z prelegentką, Aleksandrą Flakiewicz-Kwapisz — psycholożką i terapeutką, które poprowadziła Odeta Moro. Tego dnia część przestrzeni w Galerii Klif przeobraziła się w specjalnie zaaranżowaną przestrzeń.

Tematem spotkania było hasło Self Care, czyli dbanie o samego siebie – fizycznie i umysłowo. W natłoku obowiązków i tysiąca spraw do załatwienia dbanie o siebie często schodzi na dalszy plan, a przecież self care to absolutny fundament zdrowego i szczęśliwego życia. Co więcej, to nie tylko chwilowa moda, ale również styl życia, o czym jasno mówiła Aleksandra Flakiewicz-Kwapisz.

- Pomysł na ten cykl spotkań rodził się w naszych głowach od dawna. Chcieliśmy w szczególny sposób zadbać o naszych klientów. Mam nadzieję, że comiesięczne spotkania, które planujemy i prelegenci, których dobieramy będą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem - mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif w Gdyni.

Klif stawia przede wszystkim na wartość merytoryczną spotkań, dlatego do prelekcji, wykładów i prowadzenia warsztatów zapraszani są eksperci w dziedzinie, której poświęcone zostanie konkretne spotkanie. Natomiast kameralny charakter wydarzeń i ograniczona pula wejściówek sprawia, że oprócz prelekcji autorytetów, jest też miejsce na dyskusję i wymianę doświadczeń. Szczególnie, że każde spotkanie połączone jest z poczęstunkiem, w czasie którego możliwa jest wymiana kontaktów i nawiązanie relacji - także biznesowych. W kolejnych miesiącach planowane są spotkania dla rodziców i dla pasjonatów sztuki kulinarnej.