Gdańska Klinika Urody to unikatowy synonim filozofii medycyny estetycznej, która łączy w sobie wszystko co niezbędne: zdrowie, siły witalne, energię oraz piękno i urodę. Można tu wykonać różnego rodzaju zabiegi na ciało i twarz, o które dba zgrany zespół specjalistów z doświadczeniem. Stąd naprawdę wyjdziesz odmieniony! Klinika już od pięciu lat szczyci się bardzo dobrymi opiniami, a niedawno na Starym Mieście w Gdańsku hucznie obchodziła swoje urodziny.

Gdańska Klinika Urody to miejsce dla każdego, kto chce poczuć się pięknie. Zlokalizowane jest w najbardziej prestiżowej części miasta nad brzegiem Motławy w obszarze Starego Miasta – w nowoczesnej dzielnicy Brabank. To właśnie tam 9 kwietnia odbyły się piąte urodziny kliniki. Wydarzenie miało charakter zamknięty, a w spotkaniu uczestniczyło około 60 gości. Clou imprezy było bezpośrednie poznanie zespołu kliniki, czyli wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów lekarzy oraz kosmetologów, a także przedstawicieli najlepszych marek w dziedzinie odmładzania i preparatów dla medycyny estetycznej, m.in Restylane, Croma, czy SkinSolution.

Wszyscy eksperci z kliniki byli do dyspozycji gości i odpowiadali na pytania z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii, a przedstawiciele marek mieli możliwość opowiedzenia o swoich produktach, ich przeznaczeniu i działaniu. Pojawiła się także dyskusja na temat roli medycyny estetycznej we współczesnym świecie i jej wpływie na nas i nasze dobre samopoczucie.

Oprócz sporej dawki wiedzy, nie zabrakło też urodzinowych niespodzianek! Był toast, pyszny tort i specjalny catering, a o obsługę dbali uprzejmi kelnerzy. Znakomitą atmosferę zapewnił nietuzinkowy duet muzyczny, a przysłowiową „wisienką na torcie” było losowanie bardzo atrakcyjnych nagród. Spotkanie było także okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć i sukcesów kliniki.

- Myślę, że największym sukcesem naszej 5 letniej działalności jest brak jakichkolwiek powikłań pozabiegowych – mówi Anna Smoleń, właścicielka Gdańskiej Kliniki Urody. - Jest to największy sukces naszych lekarzy, ale też niezawodnych produktów medycznych, za którymi stoi bezpieczeństwo i wysoka jakość, co gwarantują tysiące badań klinicznych, miliony wykonanych zabiegów, liczne szkolenia oraz kongresy w Polsce, Paryżu, Monako. Ja, jako właścicielka, jestem dumna z całego zespołu, ponieważ bez względu na wszystko potrafi się on wzajemnie wspierać – mówi Anna Smoleń, właścicielka Gdańskiej Kliniki Urody.

Zarówno miejsce, jak i pracownicy szczycą się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów, którzy wychodzą stąd zadowoleni i nigdy nie wracają z powikłaniami pozabiegowymi. A co można tutaj zrobić? Odmłodzić i ujędrnić skórę, skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych oraz usunąć przebarwienia, zmarszczki czy trądzik – wszystko w ramach medycyny estetycznej. Dodatkowo jest możliwość dokonania modelownia czy powiększenia ust, a także liftingu skóry. W tym miejscu korzystają również z lasera, który poprzez światło oddziałuje na skórę oraz rejony podskórne, które zmusza do pracy. Warto także pokusić się na usuwanie cellulitu, blizn i rozstępów, jak i wykonanie drenażu limfatycznego czy wyszczuplenia i wymodelowania za pomocą enderomologii.

- Medycyna estetyczna to dziedzina przyszłości, wciąż poszukujemy eliksiru nieśmiertelności. Dla jednych młodość to zdrowie, dla innych siły witalne i energia, a dla jeszcze innych piękno i uroda. A Gdańska Klinika Urody jest po to, aby łączyć te wszystkie elementy – podsumowuje Anna Smoleń.