Optical christex

To rodzinna firma z tradycjami, która od 1991 roku zajmuje się sprzedażą okularów korekcyjnych i soczewek. W ostatnim czasie ich pierwszy punkt sprzedażowy, który mieści się w Sopocie, przeszedł remont i ma zupełnie nowe, designerskie wnętrze. Dziś Optical Christex to nie jeden punkt, lecz cała sieć sklepów i prężnie działająca strona internetowa. Jednak przez te lata jedno zostało niezmienne - współpraca z lekarzami, wykwalifikowanymi okulistami i optometrystami, którzy zawsze służą swą wiedzą i doświadczeniem.

Sopot, ul. Grunwaldzka 33

TrainPRO

Tym razem wpadamy do Gdańska, a konkretniej do Wrzeszcza. To tu powstała nowa siłownia, która organizuje zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe. Pracuje tutaj doświadczony zespół ludzi, mający za zadaniem uświadamiać ludzi, jak powinien wyglądać dobry i efektywny trening. Wszystko dopasowane jest do stopnia zaawansowania. Warto tu zajrzeć, by na własnej skórze przekonać się, że ćwiczenia mogą być przyjemne.

Gdańsk, ul. Słowackiego 4

Sheflora

A teraz coś dla miłośników piękna i żywych roślin. Flowers boutique z najwyższej półki, który oferuje kilka możliwości. Do wyboru są bukiety, flower boxy, czyli kwiaty w przepięknym i estetycznym pudełku, mono bukiety z jednego gatunku kwiatów i autorskie kompozycje bukietów, które zachwycą każdego. Oprócz tego, w tym miejscu można również załatwić oprawę florystyczną imprez, która zostanie uszyta na miarę każdego wydarzenia.

Gdańsk, ul. Kazimierza Wielkiego 28

Kia JD Kulej

To nowy salon samochodowy, który jest najnowocześniejszym obiektem tej marki w Polsce. To autoryzowany przedstawiciel marki KIA, który powstał w zupełnie innej architekturze niż standardowe salony. Tutaj można zakupić odpowiednie dla siebie auto oraz skorzystać z serwisu samochodowego. Miejsce to będzie flagowym obiektem z zupełnie nowym standardem.

Gdańsk, ul. Uczniowska 30