Farby przez tysiące lat były używane do ozdabiania przestrzeni. Zaczęło się od prehistorycznych malowideł ściennych, a dziś stanowią one przede wszystkim walor estetyczny nowoczesnych domów. Jednak jest coś jeszcze, niektóre farby stanowią również skuteczną substancję ochronną!

Szkoły, szpitale, urzędy, restauracje - wnętrza budynków publicznych to grupa najbardziej podatna na ataki bakterii . Tutaj z pomocą przychodzi właśnie... farba. Niezwykła, bo antybakteryjna. Farba do wnętrz StoColor Puran Satin jest odporna na zmiany przy oddziaływaniu środków dezynfekujących powierzchnie stosowane w szpitalach, domach opieki i zakładach przetwórstwa żywności. Łatwo poddaje się czyszczeniu i jest fizjologicznie nieszkodliwa.

Ta dwuskładnikowa farba poliuretanowa jest nietoksyczna i bezpieczna, a do tego przeszła szereg testów skuteczności. Nie trzeba się również martwić o estetykę. Farba występuje w wielu kolorach i nie ustępuje jakości tradycyjnej farbie - nie tworzy pęcherzy, nie złuszcza się i nie wykazuje zarysowań. 

To prawdziwy przełom w walce o zdrowe otoczenie! 

https://www.sto.pl/