Victor Borsuk @victorborsuk

Tego instagramera nie trzeba specjalnie przedstawiać. Siedmiokrotny mistrz polski w kitesurfingu to człowiek wielu pasji, a jedną z nich jest fotografia. Z jego zdjęć emanuje radość i ciekawość świta. I choć odwiedził wiele zakątków na ziemi, jego ulubionym miejscem jest … No właśnie, gdzie najlepiej czuje się Victor Borsuk?

Nazywam się Victor Borsuk.

Jestem kitesurferem, podróżnikiem i fotografem.

Urodziłem się w Szwecji, na co dzień mieszkam w Gdańsku,Warszawie i Jastarni, moim ulubionym miejscem na świecie jest Sopot, tam czuje się zawsze jak w domu.

Robię zdjęcia, ponieważ mam z tego tyle radości, że ciężko mi przestać. Po nocach śnią mi się pomysły, a po zdjęciach nie mogę doczekać się, aż usiądę przy komputerze i zacznę je obrabiać. Wystarczy wpaść i zobaczyć co tam robię.

W fotografii interesuje mnie przede wszystkim kreatywność. Ma być nietuzinkowo, nie może być nudno.

Instagram służy mi do dzielenia się moimi pasjami.  Mogę tam pokazać kitesurfing, czyli sport, który kocham, fotografię, która stała się częścią mojego życia i podróży i filmy, które pozwalają innym przenieść się do mojej rzeczywistości.

Gdybym mógł zrobić tylko jedno zdjęcie, sfotografowałbym ziemię z kosmosu.

Z Trójmiastem łączy mnie rodzina, studia ekonomiczne na Uniwersytecie Gdańskim i tysiące wspaniałych wspomnień.

Trzy najbardziej fotogeniczne miejsca w Trójmieście: klif orłowski, Stocznia Gdańska, port przeładunkowy w Gdyni.

Trzy ulubione adresy w Trójmieście: trasa od dworca w Sopocie w dół Monte Casino, park Kolibki w Gdyni, przejazd estakadą Kwiatkowskiego w nocy.

 

 

 

@Mde_35mm 

 

Martę Dębską znam od wielu lat, to ona nauczyła mnie bardzo wielu rzeczy. Jest niesamowicie kreatywne i potrafi z każdego wyciągnąć piękno.

 

@rkrkrk 

 

japoński fotografów, którego zdjęcia są dopracowane do perfekcji. Potrafi znaleźć kadry, które zapierają dech w piersiach, w żadnym jego zdjęciu nie znalazłem niedociągnięć.

 

@shortstache 

 

niesamowicie wszechstronny twórca, który potrafi zrobić zdjęcia i filmy, które zabierają nas w niesamowitą podróż.

@luthor4 

 

to po prostu mój młodszy brat. Jest nieziemsko przystojny i zawsze z przyjemnością śledzę co się u niego dzieje. Wy też powinniście.

109
10/2019

W zestawieniu pokazującym wartość przekazów telewizyjnych za ostatnią edycję The Volvo Ocean Race wyprzedziliśmy takie żeglarskie potęgi jak Australia, Dania, Portugalia, Nowa Zelandia, Francja, Włochy czy Niemcy!