KOBIETY Z PASJĄ! Z PASJI DO LUDZI, Z MIŁOŚCI DO KOBIECOŚCI…

prestiz

Jedenaście kobiet, Trójmiasto, siła, pasja i loftowo-stoczniowy charakter, tak w kilku słowach można opisać pierwszą edycję projektu „Siła pasji - kobiety z pasją!”, zwieńczona niezwykłą sesją zdjęciowa. Inicjatorem projektu jest artystka Patrycja Brendler.

Pewnego dnia, trójmiejska projektantka biżuterii Patrycja Brendler, postanowiła skupić obok siebie ambitne, pracowite i pełne pasji kobiety: Agnieszkę Babicz–Stasierowską, Annę Kunicką, Małgorzatę Jarosławską, Elżbietę Miler, Joannę Grądziel, Justynę Chrzanowską, Joannę Jagiełło, Annę Czarnowską, Katarzynę Pilczuk, Iwonę Wirkus-Romanowską oraz Joannę Marcinkowską. W ten sposób narodził się projekt: „Siła pasji - kobiety z pasją!”. Jego realizacja trwała wiele miesięcy, ponieważ najpierw pomysłodawczyni bezpośrednio spotykała się z każdą z jedenastu trójmiejskich kobiet sukcesu, by zbudować wartościowe relacje, zarówno na płaszczyźnie osobistej, zawodowej jak i biznesowej. 

- Kobiety te dały mi szansę poznać się, zainspirowały mnie swoim zaangażowaniem, konsekwencją i uporem w realizację celów, które sobie w życiu postawiły. Wiedziałam, że skupiając je wszystkie razem, dam im szansę poznania się i stworzenia wzajemnej płaszczyzny współpracy, rozwoju i motywacji - opowiada Patrycja Brendler.

Konsekwencją tego była industrialna sesja na czwartym piętrze fabryki na stoczni Gdańskiej. Z jednej strony przestronna hala o loftowym charakterze z surową i ascetyczną przestrzenią, a z drugiej siła i piękno jedenastu kobiet.

- Chcieliśmy ukazać indywidualną siłę, kobiecość oraz zewnętrzne i wewnętrzne piękno każdej z kobiet - podkreśla Patrycja Brendler. - Sesja pokazała siłę charakteru każdej z nich, indywidualność oraz pełną akceptację siebie, a z drugiej strony również silne relacje, pozbawione negatywnej i nieuzasadnionej konkurencji. Wręcz przeciwnie, że razem tworzą jeszcze większą siłę.

Projekt ten będzie realizowany dwa razy do roku.

 

Produkcja/zdjęcia: COOLARTPRO

Realizacja: Patrycja Brendler

Make-up: Zespół Szkół Kreowania Wizerunku

Aranżacja: Kawiarnia Filmowa w Starym Kadrze

Backstage: Damian Gardecki i Weronika Gruchała

Miejsce: Elektryczny Żuraw