Mieszanka miłości do natury, zapachu lata i pasji - oto nowsza kolekcja Looks by Luks czyli pierwsze w Polsce, ręcznie szyte turbany i opaski dla kobiet i dzieci. Przy tworzeniu wzorów markę inspirowały kolory soczystych owoców, nieba o zachodzie słońca, czy egzotycznych roślin. Unikatowe printy to połączenie naturalnie występujących faktur i kolorów, uzupełnionych o abstrakcyjne kształty i dozę szaleństwa. 

Looks by Luks to pierwsza polska marka, która stworzyła jedyne w swoim rodzaju turbany dla dziewczynek i ich mam. Sylwia Luks – bo to właśnie ona jest ponysłodawczynią marki, zainspirowana dalekimi podróżami, długo nie czekając od planu przeszła do realizacji swoich marzeń. Przepiękne, ręcznie wykonane turbany i opaski w szerokiej gamie kolorów są szyte w Polsce z tkanin ekologicznych, pozyskiwanych w zgodzie z etyką. Sylwia od początku istnienia marki stawia na detale oraz jakość i wkłada całe swoje serce w tworzenie kolekcji, w końcu sama jest mamą słodkiej trzy letniej Mii i wie najlepiej, czego potrzeba takim maluszkom. Czy jesteś mamą świeżo narodzonej kruszynki czy zbuntowanej nastolatki, pewne jest, że znajdziesz tu coś wyjątkowego.
Marka w swoim asortymencie posiada przekrój rozmiarów od maluśkich dla noworodków po takie dla dorosłych kobiet.

Looks by Luks to trójmiejska marka z ideą. To cuda dla znającej swoją wartość kobiety, która słucha swojej intuicji, lubi się wyróżniać i bawić modą i której w duszy gra kolorowy ptak. Dokładnie tego samego chce dla swojej córki – nauczyć jak ważne jest by wierzyć w siebie i czuć się dobrze we
własnej skórze.

Letnia odsłona marki to kolekcja CHOOSE YOU, turbany i opaski w unikatowych wzorach zaprojektowanych i narysowanych odręcznie, specjalnie dla marki przez zakochaną w modzie ilustratorkę Karolinę Niedzielską, a potem przeniesionych na tkaninę.

W kolekcji znajdują się flagowe turbany w popularnych już wzorach, dla kobiet i dzieci oraz stworzone wyłącznie dla kobiet opaski - turbandy i twistbandy, czyli opaski z wbudowanym drucikiem, dzięki czemu można je dopasować i dowolnie ją układać.

Najnowsza kolekcja CHOOSE YOU jest już dostępna w butiku marki Atelier LUKS w Sopocie przy ulicy Haffnera 42 i w sklepie on-line www.looks-by-luks.pl