Wieczór DeLuxe

Kobiecy prymat, nietuzinkowe inwestycje i wibrujący klimat Sopotu

Silne kobiety i ich droga ku przywództwu wystąpiły w roli głównej podczas kolejnego Wieczoru DeLuxe zorganizowanego przez MS Group, wydawcę Biznes Prestiżu. W elegancki świat quiet luxury i klasycznych stylizacji zabrała gości ekspertka Galerii Klif Gdynia stylistka Katarzyna Kobiela. Do rajskich nieruchomości w Hiszpanii w zasięgu polskiego portfela przeniosły gości przedstawicielki Sol Solecito Real Estate Agency. A taką podróż najlepiej rozpocząć w rosnącym w siłę Porcie Lotniczym Gdańsk. Z kolei fundusze inwestycyjne PZU S.A. to pomocny i dostępny dla każdego sposób na zwiększenie zasobów. Wydarzenie odbyło się w Sopot Marriott Resort & Spa zlokalizowanym przy samej plaży.

Marcowy termin zobowiązuje – Wieczór DeLuxe skupił się na zagadnieniu „Przywództwa Kobiet”, któremu poświęcona została dyskusja panelowa z udziałem prelegentek: Doroty Białobrzeskiej-Łukaszuk - założycielki i prezeski sieci klinik Invicta, prezydentki Sopotu - Magdaleny Czarzyńskiej-Jachim, Agaty Grendy, dyrektorki Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego oraz Jolanty Szydłowskiej, prezeski Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. Dyskusję prowadził Ireneusz Osiński i Michał Stankiewicz, prezes MS Group i redaktor naczelny Prestiżu.

Wydarzenie było także okazją do poznania oferty partnerów wieczoru.

Klif Gdynia reprezentowała Katarzyna Kobiela, która opowiadała o idealnej garderobie opartej o dobrej jakości klasykę, na której bazie można tworzyć modne i funkcjonalne stylizacje. Kilka z nich, stworzonych z propozycji marek dostępnych w galerii, zostało zaprezentowanych uczestnikom. Przywołana została także filozofia tzw. quiet luxury, zgodnie z którą prawdziwy luksus jest subtelny i niepozorny, zawsze natomiast oparty na jakości.

O tym, dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Hiszpanii, zwłaszcza te położone w malowniczym regionie Costa Blanca, mówiła Wioletta Podgórska, która razem z siostrą Sylwią Wichniewicz z sukcesami prowadzi Sol Solecito Real Estate Agency. Poza walorami krajobrazowymi i pogodowymi, to przede wszystkim opłacalne inwestycje o stopie zwrotu 7-10%. Co więcej wysoki popyt na wynajem krótkoterminowy daje dodatkową gwarancję satysfakcji.

Łukasz Antoniak, dyrektor regionu północnego Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU S.A. przedstawił ofertę dedykowaną zarówno inwestorom indywidualnym jak i instytucjonalnym. W ciągu 25 lat istnienia portfolio TFI PZU było sukcesywnie poszerzane o bankowość, obszar zdrowia oraz biznes emerytalny, zapewniając swoim klientom kompleksowość oferty. Dzisiaj wartość aktywów, którymi zarządza TFI PZU wynosi ponad 34 mld zł.

Uczestnicy zapoznali się także z usługami premium oferowanymi przez Port Lotniczy Gdańsk. Strefa VIP z open barem i przekąskami to niewątpliwa wygoda, a indywidualna kontrola bezpieczeństwa, odprawa oraz transport mogą także zapewnić oszczędność czasu. Warto dodać, że gdański port obchodzi w tym roku jubileusz 50- lecia.

W wieczorze, który odbył się w gościnnych przestrzeniach Sopot Marriott Resort & Spa wzięło udział 150 osób, przedstawiciele pomorskiego biznesu, m.in. z branży nieruchomości, designu, architektury, medycyny, nowych technologii, finansów, mody, a także kultury i sztuki. Goście mogli podziwiać stylowe wnętrze tego nadmorskiego hotelu, jednego z nielicznych w Trójmieście położonych tuż nad morzem, a w trakcie debaty i po niej korzystać z poczęstunku i trunków.

Kuluarowe dyskusje przeciągnęły się do późnych godzin wieczornych. Uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez partnerów Wieczoru DeLuxe takich jak: Sopot Marriott Resort & Spa, Rzecz-pospolita, Nu-candles, Marta Naser, Salony optyczne Optical Christex, Nomad Ceramic, Vivien Beauty Studio, Sine Silk, Kitchen Masala, Dr Irena Eris, Kultura Smaku, Klinika Marii Van De Zell, Swederm, Wow Puzzle.