Prestiż patronuje

„FLOW TALKS. Spotkania niezwykłych kobiet”

Miejsce: O4 Coworking
czwartek, 28 Wrzesień 2023

Jak przekuć pasję na sukces? Osiem kobiet, które to zrobiły, opowiedzą o tym podczas „FLOW TALKS. Spotkania niezwykłych kobiet” – wydarzenia, które inspiruje i łączy. Przyjdź i dowiedz się, jak z pasji uczynić swój napęd życiowy.

Już po raz drugi w O4 Coworking odbędą się „FLOW TALKS. Spotkania niezwykłych kobiet”. Tym razem myślą przewodnią wystąpień opartych na formule tedexowej będzie „Kobieca moc pasji”. Jak odkryć w sobie pasję, czerpać z niej i ją realizować, żeby mogła prowadzić do życiowego celu? Kobiety wiedzą, jak to robić. 

W czasie wydarzenia osiem mówczyń opowie o swoim doświadczeniu w tym obszarze. Wśród występujących znajdą się przedstawicielki różnych profesji, takich jak m.in.: managerka, mentorka crowdfoundingowa, visual coach, product ownerka czy wizażystka. Co je łączy? Każda z nich odkryła to, co ją w życiu kręci. To wydarzenie jest o tym, jak pasja może stanowić potężny napęd, co może przekładać się na jakość naszego życia w wielu obszarach. 

Podczas „FLOW TALKS”, oprócz wystąpień jest również czas na networking oraz część towarzyską z poczęstunkiem i kieliszkiem prosecco (w cenie). Pod koniec spotkania publiczność wybierze mówczynię wieczoru. 

Skąd pomysł w O4 Coworking na organizację tego wydarzenia? O4 Coworking specjalizuje się w budowaniu społeczności, do której zaprasza nie tylko coworkerki i coworkerów. Przy O4 od kilku lat działa Klub Flow dla kobiet, w ramach którego członkinie spotykają się co miesiąc na warsztatach i networkingu, podczas których dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Te spotkania, które zrzeszają ekspertki różnych profesji, zaowocowały kolejnym projektem, jakim jest FLOW TALKS.

Bilety: 129 zł (przedsprzedaż do 15 września), potem 149 zł

28 września, godz. 18:00

O4 Coworking, Al. Grunwaldzka 472, Olivia Centre Gate A, 1 piętro O4 Flow

Więcej: FLOW TALKS. Spotkania niezwykłych kobiet (edycja 2) | O4 Coworking