Podczas tegorocznej edycji Infoshare w Gdańsku spotka się ponad 6 tysięcy uczestników, 150 prelegentów i setki startupów gotowych na networking i innowacje. Tegoroczna edycja została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji. Wydarzenie wzbogaci gościnna scena SpaceTech.
Organizatorzy zapowiadają obecność takich osobistości jak Rafał Modrzewski, współzałożyciel i CEO ICEYE - firmy produkującej mikrosatelity, której wycena wynosi niemal miliard dolarów. Nie zabraknie Sebastiana Kulczyka, przedsiębiorcy, inwestora i założyciela Kulczyk Investments, Manta Ray oraz InCredibles. Do grona prelegentów dołączyli również Arek Hajduk i Michał Olszewski, którzy razem tworzą najstarszy w Polsce kanał o finansowaniu ZapytajVC.pl, pomagając startup’om zrozumieć świat inwestycji i rozwijać się na międzynarodowym rynku.
Tegoroczna edycja to 7 scen, na których prelegenci będą omawiać tematy dotyczące: wpływu technologii na biznes, aktualnych trendów marketingowych, a także AI, Big Data czy Cybersecurity. Podczas Infoshare odbędzie się również wydarzenie towarzyszące - EU Space Days.
Miejsce: AmberExpo
Data: 27-28.05.2025