Prestiż patronuje

Infoshare 2024

Miejsce: AmberExpo
środa, 22 Maj 2024

Ponad 150 czołowych prelegentów z całego świata, najnowsze globalne trendy technologiczne i sztuczna inteligencja. Największe firmy i korporacje, międzynarodowi inwestorzy i setki startupów. To wszystko czeka na uczestników tegorocznej, 18. edycji Infoshare.

Przygotowano 8 scen tematycznych, na których eksperci z całego świata omawiać będą zagadnienia dotyczące innowacji w biznesie i zarządzaniu, skutecznej sprzedaży, sztucznej inteligencji oraz przyszłości światowego rynku technologicznego. Zobaczymy m.in. Henrika Von Scheel - laureata Nagrody Nobla, twórcę 4.Rewolucji Przemysłowej, czy Jeffa Gothelfa - uznanego eksperta w dziedzinie projektowania produktów. Nie zabraknie Natalii Hatalskiej - ekspertki w dziedzinie marketingu, strategii biznesowych oraz trendów społecznych oraz Zuzanny Skalskiej - strateżki i ekspertki doradzającej firmom, instytucjom publicznym i organizacjom pozarządowym na całym świecie. 

Organizatorzy Infoshare 2024 zapewniają, że jak co roku, konferencja będzie znakomitą przestrzenią łącząca liderów biznesu, inwestorów i startupy.

Okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i networkingu będą również liczne imprezy towarzyszące konferencji, m.in. Investors Meetup, Before i After Party, Great Networking Party z koncertem na żywo a także Sunset Leaders’ Boat Trip.