Prestiż patronuje

Festiwal Smaków Food Trucków

Miejsce: Forum Gdańsk
sobota, 27 Maj 2023

Jeśli tęskniliście za kulinarnymi podróżami i smakami z różnych stron świata, to nie martwcie się, nie będziecie musieli już dłużej czekać – Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Gdańska.

Przedstawiciele kuchni bałkańskiej zaserwują kofty, czyli szaszłyki z mięsa mielonego, zawinięte w delikatną pitę, z selekcją warzyw i sosów. W mobilnej restauracji z kuchnią węgierską będziecie mogli spróbować kultowych przysmaków z tego kraju, czyli: langoszy – pysznych i chrupiących placków drożdżowych z dodatkami oraz świeżo wypiekanych, słodkich kołaczy. Na fanów kuchni śródziemnomorskiej czekać będą owoce morza. Spodziewajcie się kalmarów oraz krewetek w różnych wersjach. Nie zabraknie też klasycznych burgerów, kanapek z szarpaną wołowiną, zapiekanek, corn dogów oraz chrupiących frytek belgijskich. Miłośnikom słodkości polecamy hiszpańskie pączki churros z cukrem pudrem, cynamonem oraz nutellą. Wszystkie food trucki publikowane będą na stronie wydarzenia na Facebooku: facebook.com/events/186402860901010

Festiwal Smaków Food Trucków to zarówno dobre jedzenie, jak i rozrywka dla całej rodziny. Angażująca gra terenowa to idealna porcja zabawy i ruchu dla każdego. Jak zawsze na gości czekać będzie strefa konsumpcyjna, strefa chill z leżaczkami oraz strefa z kolorowankami dla maluchów. Przedstawiciele mobilnych restauracji zawalczą o tytuł Najsmaczniejszego Food Trucka. Każdy głos ma znaczenie, więc koniecznie przyjdź, skosztuj i zagłosuj na swojego faworyta! 

Najważniejsze informacje:
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Kiedy?
27 i 28 maja 2023

Gdzie?
Forum Gdańsk
Targ Sienny 7

O której?
Sobota 12:00 – 21:00
Niedziela 12:00 – 20:00

Więcej na wydarzeniu na Facebooku:
facebook.com/events/186402860901010

Partnerzy:
Forum Gdańsk
Browar Amber