Prestiż patronuje

II Pomorskie Targi Autokosmetyki w Gdańsku

Miejsce: AmberExpo
piątek, 26 Kwiecień 2024

Miłośnicy motoryzacji i wszyscy, którzy cenią sobie doskonały wygląd swojego pojazdu, już wkrótce będą mieli niepowtarzalną okazję do zgłębienia tajników perfekcyjnej pielęgnacji samochodów. Pomorskie Targi Autokosmetyki po raz drugi zgromadzą profesjonalistów i entuzjastów detailingu.

To doskonała okazja, by spotkać wiodących krajowych i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów produktów do kosmetyki samochodowej. Szeroki wybór kosmetyków, maszyn oraz akcesoriów umożliwi kompleksową pielęgnację każdego pojazdu. Ponadto, każdy gość będzie miał możliwość uczestnictwa w wykładach prowadzonych przez ekspertów z branży. Podzielą się oni swoją wiedzą na temat technik detailingu, czyszczenia, pielęgnacji, odświeżania i zabezpieczania samochodu.

Wśród gości specjalnych znajdą się Dymitr z kanału Sprawdzam Jak oraz Yves Heylen, Ambasador marki Gyeon. Ponadto wykłady International Detailing Association oraz Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego dostarczą wiadomości o najnowszych trendach, technikach i innowacjach z dziedziny detailingu samochodowego oraz bezpiecznej jazdy.

Część dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na statutową działalność Domu Hospicyjnego Caritas im. św. Józefa w Sopocie.

26-27 kwietnia 2024, AmberExpo