Prestiż patronuje

Pomorskie Targi Mieszkaniowe

Miejsce: Polsat Plus Arena Gdynia
sobota, 13 Kwiecień 2024

 

Pomorskie Targi Mieszkaniowe Dom Mieszkanie Wnętrze to impreza wystawiennicza kierowana do wszystkich osób, firm i instytucji zainteresowanych rozwojem pomorskiego rynku nieruchomości. Dwa razy do roku tworzona jest przestrzeń bezpośredniej komunikacji pomiędzy podmiotami prezentującymi swoje oferty w tym obszarze oraz inwestorami gotowymi do zakupów.

Dzięki zaangażowaniu partnerów wydarzenia i lokalnych mediów, organizowane są seminaria, panele eksperckie i konferencje tematyczne towarzyszące targom, które dla inwestorów są dodatkową atrakcją o walorze edukacyjnym, wystawcom umożliwiają zaś specjalną formę promocji. 

Ideą przyświecającą targom jest, aby inwestorzy indywidualni i instytucjonalni, w jednym miejscu i w jednym czasie, mogli uzyskać kompleksową ofertę, wiedzę i wsparcie oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Do współpracy zaproszeni zostali najlepsi deweloperzy, banki, pośrednicy obrotu nieruchomościami i finansami, architekci, firmy z szeroko rozumianego sektora life style i aranżacji wnętrz oraz przedstawiciele funduszy inwestycyjnych.

Miejsce: Polsat Plus Arena Gdynia

Data: 13-14.04.2024