Prestiż patronuje

Koncert „The Best of Tina”

Miejsce: Stary Maneż
piątek, 12 Kwiecień 2024

Przygotuj się na wyjątkowy wieczór z legendarnymi hitami Tiny Turner, w wykonaniu niezwykle utalentowanych polskich artystów. Zapraszamy do wspólnego celebrowania twórczości muzycznej ikony, gdzie klasyki takie jak „The Best”, „Private Dancer” i „Golden Eye” zyskają nowy blask!. 

Koncert to nie tylko nostalgiczny powrót do znanych utworów, ale również doskonała zabawa. Poczuj energię gitarowych riffów, głębię basu i rytm perkusji, które w połączeniu z orkiestrą Falkowski Art Collective i Golden Gate String Quartet, tworzą niezapomniane muzyczne doświadczenie. 

Dołącz do wydarzenia, które będzie hołdem dla niezrównanej Tiny Turner, celebrując jej niezatarte ślady w historii muzyki. Wierzymy, że zarówno wielbiciele twórczości Turner, jak i miłośnicy dobrej muzyki znajdą coś dla siebie, odkrywając na nowo utwory, które na zawsze zmieniły oblicze muzyki popularnej. Razem powrócimy do  talentu, pasji i niezapomnianego wkładu Tiny Turner w świat muzyki. Nie przegap okazji, aby być częścią tej niezwykłej muzycznej podróży.

BILETY: https://bit.ly/43P7HyI