Prestiż patronuje

Sea You Music Showcase po raz trzeci!

Miejsce: Gdański Teatr Szekspirowski Instytut Kultury Miejskiej
czwartek, 11 Kwiecień 2024

W kwietniu po raz kolejny spotkamy się na trójmiejskim święcie muzyki! W programie Sea You 3city Music Showcase znalazły się koncerty, spotkania i dyskusje o branży muzycznej, a także panele i warsztaty, które praktycznie pomogą poruszać się po współczesnej scenie.

Poprzednie edycje festuwalu ściągnęły do siebie nie tylko lokalne zespoły i debiutantów, ale i przedstawicieli branży z całej Polski – managerów, reprezentantów wytwórni, dziennikarzy i wielu innych profesjonalistów. 

11 kwietnia w Instytucie Kultury Miejskiej odbędzie się showcase’owy bifor z panelami dyskusyjnymi oraz specjalnym koncertem.12 i 13 kwietnia to z kolei główne dni festiwalowe, podczas których w Teatrze Szekspirowskim będzie można odkryć najlepsze nowe brzmienia z Trójmiasta oraz wziąć udział w części konferencyjnej. Artystyczne wrażeniach będą napływać zarówno z muzyki, jak i ze sztuk wizualnych: jak co roku, wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa. 

W tym roku zagrają między innymi: Tomek Ziętek, Tomasz Chyła Quintet, Kury, Mùlk, Titanic Sea Moon, Chrust, Ńoko, Lasy, Odet & Szatt, The Ferrules, Olędzka, Magda Kuraś Quintet, Sara Kordowska, Antonina Car, Soma, 8 Minute Agony.

Miejsce: Gdański Teatr Szekspirowski, Instytut Kultury Miejskiej

Data: 11-13.04.2024

https://seayou.com.pl