Festiwal Salt Wave by Porsche

Prestiż
środa, Lipiec 10, 2024 - 11:14
Hubert Grygielewicz / Szczecin Główny

Morze, piasek, lato i... świetna muzyka. To połączenie idealne czeka na Was podczas festiwalu Salt Wave by Porsche w Jastarni.

Kameralny festiwal z doskonale dobraną muzyką, gdzie brzmienia soulowo-jazzowe mieszają się z rapem, popem, gitarami i tanecznymi rytmami, to już stały element na festiwalowej mapie Polski. To miejsce, gdzie słone fale Bałtyku odbijają neonowe światła, a festiwalowiczki i festiwalowicze bawią się do muzyki płynącej z dwóch scen. W tym roku sponsorem tytularnym festiwalu jest Porsche Polska.

Podczas wydarzenia usłyszeć będzie można m.in. takich artystów, jak Jordan Rakei, J. Bernardt, Maro, Lordofon, Taco Hemingway, czy SBTRKT.

Nadmorski festiwal szczyci się też wyjątkową, zlokalizowaną częściowo na wodzie sceną – Porsche Stage. W tym roku wystąpią na niej: duet Flirtini tworzony przez Jedynaka i Menta, jedna z czołowych przedstawicielek berlińskiej sceny klubowej Britta Arnold, znana polskiej publiczności ze współpracy z Rosalie., Dominiką Płonką czy Alicją Chloe Martini, polski DJ i producent muzyczny BOOGUTA, trzykrotny finalista Burn Residency (Poland) Nowosad oraz Urugwajczyk Felipe Baldomir grający wyspiarski folk.

Szczegółów i biletów szukajcie na https://saltwave.pl