Rusza konkurs dla polskich marek #KlifDesignDays

Prestiż
wtorek, Maj 14, 2024 - 13:43

Galeria Klif w Gdyni zaprasza polskie marki do wzięcia udziału w targach pn. „Klif Design Days”. Targi będą trwały od czerwca do października w 3 edycjach. Do każdej edycji Targów zakwalifikuje się 20 marek, które będą mogły zaprezentować swoje projekty w strefie wystawienniczej i dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Laureat nagrody głównej w konkursie będzie mógł przez miesiąc eksponować i sprzedawać swoje projekty w Galerii Klif w Gdyni. 

#KONKURS DLA MŁODYCH PROJEKTANTÓW

Konkurs to ukłon w stronę polskich marek, które poddając swoje projekty i produkty ocenie oraz analizie jury, mogą otrzymać szansę zaprezentowania swojej oferty szerszemu gronu odbiorców. Do konkursu mogą zgłaszać się polskie marki tworzące produkty w sektorach: beauty, biżuteria, moda, DIY, home&decor.  Uczestnictwo w konkursie potwierdziły m.in. takie marki jak PILAWSKI, JACKOB BUCZYŃSKI, ANGELIKA JÓZEFCZYK, BY WRÓBLEWSKA, ReinKreacja, PtASZEK.

#ZASADY KONKURSU I TERMINY

Jury w ocenie nadesłanych projektów będzie brało pod uwagę oryginalność projektów, jakość wykonania, możliwości sprzedażowe kolekcji oraz spójność wizji marki. Do każdej edycji Targów jury wybierze 20 marek. Ich kolekcje będą zaprezentowane w wybranych przez nich terminach: I edycja od 4.06 do 8.06.2024, II edycja - od 6.08 do 10.08.2024 i III edycja - od 8.10 do 12.10.2024. Zgłoszenia do 1 edycji konkursu należy przesyłać do 25 maja. Szczegółowe zasady konkursu są przedstawione w regulaminie na stronie: https://gdynia.klif.pl/klif-design-days/

#POPRZEDNIA EDYCJA KONKURSU

W poprzedniej edycji konkursu organizowanego przez Galerię Klif w 2021 roku nagrodę główną zdobyła Ismena Warszawska, która do dziś prowadzi swój butik ISMENA STUDIO w Klifie z dużym sukcesem.

„Wygrana w konkursie na najlepszego Projektanta Roku dosłownie otworzyła mi drzwi do mojego pierwszego, regularnego butiku. Szczerze zachęcam każdego młodego projektanta. Wykażcie się̨ odwagą, oryginalnością̨ oraz wyczuciem smaku. Otwórzcie się̨ na nowe możliwości jakie stwarza udział w tym konkursie i na szansę posiadania butiku wśród tak prestiżowych marek” - mówi Ismena Warszawska.

Więcej informacji na stronie https://gdynia.klif.pl