Mera Spa Golf Cup'24: Doskonała mieszanka sportu, relaksu i dobrej zabawy 

Prestiż
czwartek, Maj 9, 2024 - 11:11

15 czerwca 2024 roku w Tokary Golf Club odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Mera Spa Golf Cup'24. To prestiżowy turniej, który nie tylko gromadzi elitarne grono golfistów, ale także stanowi okazję do wsparcia projektów społecznych.

Organizatorzy Mera Spa Golf Cup'24 wraz z Partnerami serdecznie zapraszają entuzjastów golfa do udziału w tej wyjątkowej imprezie. To już trzecia edycja turnieju, który przyciąga uwagę graczy z całej Polski (liczba uczestników w poprzednich latach przekroczyła 140 osób).

Mera Spa Golf Cup to jednak nie tylko turniej sportowy, to także niepowtarzalna okazja do wspólnego spędzenia czasu podczas pikniku golfowego, gdzie ponad 100 osób zaproszonych przez Partnerów wydarzenia będzie miało okazję doświadczyć tego fascynującego sportu. Dodatkowo, uczestnicy będą mogli skorzystać z szerokiej gamy atrakcji towarzyszących, takich jak masaże, warsztaty, loterie, wystawy sztuki i wiele innych.

Jako firma o wysokich standardach etycznych, Mera Spa rozumie swoją rolę społeczną. Od 2023 roku nawiązaliśmy współpracę z Gdyńskim oddziałem międzynarodowej organizacji „Soroptimist International”, aby wspólnie wspierać projekty społeczne, w tym stypendia dla utalentowanych kobiet. W tym roku, przy wsparciu naszych Partnerów, planujemy powiększyć kwotę zbiórki.

To nie koniec niespodzianek! Tegoroczna edycja Mera Spa Golf Cup jest wyjątkowa także ze względu na inaugurację turnieju Mera Spa Golf Cup LADIES (16.06.2024 – Tokary Golf Club). Dla naszych uczestniczek przygotowaliśmy nie tylko zawody sportowe, ale także zaproszenia na wyjątkowe wydarzenie #LuksusCzasu w Hotelu Sopot Marriott Resort & Spa, które odbędzie się po zakończeniu turnieju.

Panie zainteresowane poznaniem uczestniczek Mera Spa Golf Cup LADIES oraz doskonałą zabawą podczas wydarzenia #LuksusCzasu mogą zakupić bilety na stronie internetowej: https://booking.profitroom.com/pl/marriottsopot/home?currency=PLN&modal=voucher_540107.