Kongres Leadership - Przywództwo w Organizacji

Prestiż
wtorek, Kwiecień 16, 2024 - 15:34

Zbliża się już III edycja Kongresu Leadership - Przywództwo w Organizacji, która cieszy się ogromnym uznaniem osób zarządzających biznesem. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-7 maja 2024r., w formule stacjonarnej w Hotelu Grand Lubicz***** w Ustce.

Perfekcyjnie przygotowany dobór wykładowców dostarczy uczestnikom inspirujących prelekcji eksperckich. 
Dzięki zaproponowanym casom biznesowym będziecie mieli okazję zdobyć nowe pomysły i spojrzeć na swoją działalność z innej perspektywy, wzbogacając swoją wiedzę o sprawdzone strategie sukcesu.

Konferencja będzie trwała 2 dni, a udział weźmie około 100 liderów różnych branż. Spotkanie zostanie przeprowadzone w formie wykładów oraz cykli warsztatowych, które umożliwią aktywne uczestnictwo i wymianę doświadczeń między uczestnikami.

Do współpracy zaproszeni zostali Prelegenci:

  • Jacek Walkiewicz  - "Pełna Moc w czasach zmian "Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący , narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań.
  • Marek Zuber "Wyzwania strategiczne dla Polski - czy jesteśmy w stanie im sprostać?" Ekonomista i analityk rynków finansowych. Prowadzi działalność w obszarze doradztwa finansowo- kapitałowego. Ekspert ekonomiczny w kwestiach prognoz makroekonomicznych i rynkowych.  Felietonista i ekspert m.in. dziennika Parkiet, tygodnika WprostTok FMSuper ExpressuFaktuGazety Wyborczej, serwisu bankier.pl oraz stały ekspert Polskiego RadiaTV RepublikaTVN CNBC
  • Paweł Tkaczyk "Budowanie marki firmowej i osobistej" Prowadzi wykłady i szkolenia w ramach współpracy z firmami w całej Polsce. Wśród jego klientów są m.in. Akademia im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu… 
  • Grzegorz Dzwonnik - "Rola projektów w sprawnej realizacji strategii" Wykładowca akademicki, trener, menedżer i konsultant. Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym, zarządzaniu portfelami projektów, programami i projektami (PMP, P2P, CSM, CSPO, KMP, GPM) oraz zarządzaniu zmianą (PROSCI). 
  • Paweł Pilich - "Świadome decyzje i nieświadome motywacje w pracy lidera" Od 20 lat pracuje z liderami, menedżerami i całymi organizacjami, adoptując wiedzę i doświadczenie z zakresu psychologii i psychoterapii na potrzeby usprawniania funkcjonowania współczesnych organizacji. 

Niezależnie z jakiej branży jesteś - to szkolenie jest dla ciebie!

Zyskaj nowe kontakty biznesowe.

Nie zwlekaj i zapisz się na wydarzenie już dziś.

https://www.grandlubicz.pl/konferencje/leadership-grand-lubicz

Grand Lubicz***** Uzdrowisko Ustka | ul. Wczasowa 4 | 76-270 Ustka