BRASSWOOD FESTIWAL 2024

Prestiż
piątek, Marzec 29, 2024 - 12:41

Jeden z najpiękniejszych trójmiejskich festiwali powraca w bezprecedensowym stylu! Przed nami Brasswood Fest, który po raz piąty połączy Trójmiasto eklektyczną muzyką i brasswoodowym konceptem.

Na początku sierpnia w trójmiejskich lasach czeka nas spotkanie z tradycyjnym folkiem i muzyką korzeni, ze współczesnymi brzmieniami popu, muzyką klasyczną oraz futurystyczną elektroniką. Trzy sierpniowe wieczory pełne magii, muzyki i performance’u. Dołącz do Brasswood 2024!

Od kilku lat Brasswood w środku lata rozpala Trójmiasto do czerwoności. Najlepsi artyści przenikają się tutaj z futurystycznym uniwersum sztuk performatywnych oraz z miejskimi paradami przy dźwiękach orkiestry. Festiwal dowodzony przez Łukasza L.U.C.a Rostowskiego zalicza się do najciekawszych wydarzeń na festiwalowej mapie Polski.

Na tegorocznym Brasswood pojawi się wybitny pianista, a przy okazji dobry druh i starszy Brat LUC’a - Leszek Możdżer! Wyjątkowe i klimatyczne improwizacje jazzowe w wykonaniu pianisty będą fantastycznie komponować się z olśniewającą aurą Opery Leśnej. To wszystko w połączeniu z niezwykłym temperamentem i osobowością artysty z pewnością zapewni Wam wiele niezapomnianych doznań. 

Brasswood Fest, 2-4 sierpnia, Gdynia, Sopot, Gdańsk