Mamy VIBE na Święta

Prestiż
poniedziałek, Grudzień 11, 2023 - 13:09

Radość, energia, relacje, szacunek, przyjaźń i współdziałanie to zaledwie kilka słów opisujących uczucia, które wzbudza Forum Gdańsk, budując świąteczny VIBE. A jaki jest Twój VIBE? Pokaż co czujesz!

Forum Gdańsk startuje z wyjątkową odsłoną komunikacji, której fundamentem są relacje międzyludzkie. Zachęca klientów do dbania o to, aby były one jak najlepsze, a także do rozwijania ich, tworząc miejsce otwarte na różnorodność. Komunikację Forum Gdańsk udało się oddać w kilku unikatowych kadrach, które będą odsłaniane w rytmicznym cyklu zarówno w Internecie jak i na terenie centrum handlowego.

- Nowa odsłona świątecznego nastrajania w (z) Forum Gdańsk wzbudza mnóstwo pozytywnej energii. Jest radość, przyjaźń, szacunek, relacje i gotowość do działania, do łapania jak najwięcej wspólnych momentów. To radość życia, płynąca prosto z serca, wzmacniająca i budująca relacje z osobami bliskimi, ale i tymi, które właśnie pojawiają się spontanicznie na wspólnej drodze. Warto podążać nią razem, zachowując czujność, inspirując i kreując wspólną przestrzeń. Chcemy wzmacniać relację z klientem poprzez intrygującą, ale nienachalną, czasem zabawną komunikację – mówi Joanna Piątkowska, marketing manager w Forum Gdańsk.

Kamil Kotarba, autor sesji fotograficznej przeczytał brief i od razu w jego głowie pojawiło się kilka koncepcji. Poczuł świąteczny VIBE, puścił wodze wyobraźni i tak powstało dzieło! Koncepcja eksplorowała. Sesji towarzyszyło szaleństwo, dzika radość, którą doskonale oddają zdjęcia artysty. Ekipa tworzyła sytuacje „tylko po to, żeby je sfotografować”. Wystarczyła chwila nieuwagi, a modele porwali choinkę i uciekli w miasto, bawiąc się przy tym świetnie. Żarty żartami, ale widoczni na zdjęciu ludzie pokolenia Z potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji. Mają odwagę tworzyć własny styl. Wyrażają siebie. Patrzą na życie z różnych perspektyw, ale chętnie realizują wspólne cele.

VIBE na pomaganie - Forum Życzeń

Świąteczny nastrój sprzyja kupowaniu prezentów w centrum handlowym dla osób bliskich i nie tylko. Forum Gdańsk ma VIBE na pomaganie dzieciom. Zaprasza klientów do udziału w akcji świątecznej - Forum Życzeń, w której można spełniać marzenia. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-17 grudnia. Osoby, które zdecydują się spełnić marzenie, otrzymają list z informacją o imieniu dziecka, zainteresowaniach oraz wieku. Wszystko po to, aby ułatwić zadanie darczyńcy.

Konkurs

W ramach nowej odsłony komunikacji Forum Gdańsk odbędzie się konkurs. Szczegółowe informacje zostaną udostępnione w mediach społecznościowych. Czujesz klimat zwycięstwa? Pokaż swój VIBE!