Odkryj dwie perełki na trójmiejskim rynku nieruchomości od ACCIONA

Prestiż
czwartek, Grudzień 7, 2023 - 13:40

Inwestycja ZBOŻOWA

W 2023 roku mapa trójmiejskich nieruchomości wzbogaciła się o 2 unikatowe projekty realizowane przez cenioną firmę deweloperską ACCIONA. Inwestycje ZBOŻOWA w Gdyni oraz KAMIENNA 28 w Gdańsku zwracają uwagę nietuzinkową architekturą, wysoką jakością, a przede wszystkim bardzo atrakcyjną lokalizacją i konkurencyjną ofertą cenową.

 

ZBOŻOWA: nowoczesna architektura w leśnym zaciszu

Inwestycja ZBOŻOWA realizowana przez ACCIONA w Gdyni powstaje na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w dzielnicy Cisowa. Projekt obejmuje budowę trzech nowoczesnych budynków wielorodzinnych z podziemnym garażem, w których powstaną 173 mieszkania o powierzchni od 31,5 do 92 m2 i strukturze pokoi od 1 do 4. 

ZBOŻOWA będzie kameralnym osiedlem, o niebanalnej architekturze i topografii. W jednym z budynków, dzięki spadzistym dachom, ostatnia kondygnacja zyskała unikalny, loftowy styl. Jedną ze ścian w mieszkaniach w tym budynku tworzą wyłącznie przeszklenia, więc na niebo i las,  ich mieszkańcy już wkrótce będą mogli popatrzeć z własnego fotela.  Na uwagę zasługuje również położony  w zacisznej, otoczonej drzewami niecce plac zabaw w całości wykonany z naturalnych materiałów.

Niezaprzeczalnym atutem inwestycji ZBOŻOWA jest doskonała lokalizacja – bezpośrednie sąsiedztwo lasu, a jednocześnie bliskość najdłuższej w Gdyni – ulicy Morskiej, która zapewnia komfortowe połączenie ze wszystkimi najważniejszymi punktami na mapie Trójmiasta.

Z inwestycji ZBOŻOWA dojdziemy spacerem do stacji SKM Gdynia Cisowa w zaledwie kwadrans, w piętnaście minut autem dojedziemy do Centrum Handlowego Riviera, czy ścisłego centrum miasta z pobliskimi Parkiem Rady Europy i plażą miejską. W najbliższej okolicy gdyńskiego projektu ACCIONA nie brakuje również sklepów, szkoły, przedszkola, placu zabaw, a także boisk do gry w koszykówkę i siatkówkę. ZBOŻOWA będzie też świetną bazą wypadową dla wszystkich miłośników Zatoki Puckiej – z najlepszym  spotem do uprawiania kitesurfingu i windsurfingu w Polsce – Rewą położoną niecałe 15 km od inwestycji.

ZBOŻOWA sprawdzi się wreszcie jako mieszkanie dla studentów Uniwersytetu Morskiego. Gdyński projekt ACCIONA, będzie więc doskonałą inwestycją, zarówno dla osób poszukujących dobrze zaprojektowanych, wysokiej jakości nieruchomości dla potrzeb własnych, jak i na wynajem.

KAMIENNA 28 – lofty w centrum Gdańska

KAMIENNA 28, drugi projekt deweloperski ACCIONA realizowany w Trójmieście, jest warty uwagi każdego konesera nieruchomości. Inwestycja segmentu premium jest hołdem złożonym tradycjom Gdańska. KAMIENNA 28 powstaje nad samym nabrzeżem Nowej Motławy przy Moście Toruńskim naprzeciwko Wyspy Spichrzów przy ul. Kamienna Grobla 28. Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce na mapie Gdańska, unikatowo zlokalizowane na Dolnym Mieście, w pobliżu wszystkich najważniejszych obiektów kulturalno-turystycznych miasta, a jednocześnie nieco na uboczu, zapewniając komfort i wytchnienie od tętniącej życiem metropolii.

Inspirujący projekt KAMIENNA 28, który powstał w pracowni POTEARCHITEKCI, zakłada rewitalizację dwóch historycznych budynków młyna olejowego pochodzącego z 1846 roku, w których powstaną lofty o powierzchni od 39,5 do 139 m2. Zabytkowe budynki (później znane m.in. jako Fabryka Batycki) połączą dwa przeszklone łączniki, które podkreślą postindustrialny charakter inwestycji. Prawdziwe loftowe wnętrza z dużymi oknami, zapewnią najwyższy komfort życia oraz stworzą unikatowe przestrzenie dostosowane do potrzeb każdego mieszkańca.

Od strony ulicy Jałmużniczej, historyczny kompleks uzupełni zbudowany od podstaw, nowoczesny budynek, w którym powstaną 32 apartamenty inwestycyjne typu studio o powierzchni od 24 do 72 m2

Gdańsk od lat prowadzi w rankingach najlepszych miejsc do inwestowania w nieruchomości. Dlatego wyjątkowa oferta projektu KAMIENNA 28  od ACCIONA będzie doskonałą lokatą kapitału zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia i pracy, jak i atrakcyjnego apartamentu na wynajem krótko i długoterminowy.

ACCIONA – hiszpański deweloper z 30-letnim doświadczeniem na polskim rynku

ACCIONA jest firmą deweloperską, należącą do hiszpańskiego koncernu, notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Madrycie, który specjalizuje się m.in. w odnawialnych źródłach energii.  ACCIONA działa na polskim rynku nieruchomości już od 30 lat, realizując wysokiej klasy inwestycje mieszkaniowe. Do tej pory, deweloper przede wszystkim koncentrował swoją działalność w Warszawie. W Trójmieście ACCIONA kontynuuje swoją misję tworzenia miastotwórczych inwestycji, łącząc nowoczesny design, wysoką jakość i zrównoważony rozwój.

Unikatowe projekty deweloperskie ACCIONA w Trójmieście idą w parze z konkurencyjną ofertą. Ceny apartamentów w nowej inwestycji KAMIENNA 28 w Gdańsku zaczynają się od 21 tys. zł/ m2, a w inwestycji ZBOŻOWA w Gdyni od 9 tys. zł/m2.

Więcej informacji nt. oferty ACCIONA w Trójmieście: https://acciona-nieruchomosci.pl/