ACCIONA otwiera biuro sprzedaży inwestycji Kamienna 28 w Gdańsku

Prestiż
wtorek, Październik 24, 2023 - 12:22

ACCIONA, firma deweloperska należąca do hiszpańskiego koncernu, notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Madrycie, otwiera biuro sprzedaży nowej inwestycji Kamienna 28 w Gdańsku. Dopracowane w najmniejszym szczególe, wnętrza nowego biura robią wrażenie, a jego otwarcie zaplanowano już w najbliższy czwartek, 26 października. Jednocześnie, w dniach 26-27 października odbędą się Dni Otwarte tego unikatowego projektu. Postindustrialna rezydencja segmentu premium jest warta uwagi każdego konesera nieruchomości. Kamienna 28 urzeka zarówno bogatą historią samego miejsca, jak i wyjątkowo atrakcyjną lokalizacją przy samym nabrzeżu Nowej Motławy naprzeciwko Wyspy Spichrzów.

Kamienna 28 – lofty i apartamenty inwestycyjne z XIX-wieczną historią w tle 

Nowa inwestycja ACCIONA w Gdańsku powstaje przy ul. Kamienna Grobla 28 w dzielnicy Dolne Miasto. Jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Gdańska, zlokalizowane w pobliżu wszystkich najważniejszych obiektów kulturalno-turystycznych miasta, a jednocześnie nieco na uboczu, zapewniając tym samym wytchnienie od tętniącej życiem metropolii.

Kamienna 28 obejmuje rewitalizację dwóch historycznych budynków młyna olejowego pochodzącego z 1846 roku (obiekt później znany był m.in. jako Fabryka Batycki), w których powstaną apartamenty loftowe o powierzchni od 39,5 do 139 m2. Oba budynki połączy przeszklony łącznik, podkreślając postindustrialny charakter inwestycji.

Od strony ulicy Jałmużniczej, zabytkowy kompleks uzupełni zbudowany od podstaw nowoczesny budynek, w którym powstaną 32 apartamenty inwestycyjne typu studio o powierzchni od 24 do 53 m2. Projekt koncepcji architektonicznej inwestycji Kamienna 28 powstał w pracowni Pote Architekci.

ACCIONA - pewny deweloper, który stawia na zrównoważony rozwój

ACCIONA, jest firmą deweloperską, która z powodzeniem działa na polskim rynku nieruchomości już od 30 lat, realizując wysokiej klasy inwestycje mieszkaniowe. Do tej pory firma przede wszystkim koncentrowała swoją działalność w Warszawie. Inwestor należy do hiszpańskiego koncernu, obecnego w 60 krajach na 5 kontynentach, który specjalizuje się m.in. w odnawialnych źródłach energii. Stąd ogromny nacisk, jaki ACCIONA stawia na stosowanie się do zasad zrównoważonego rozwoju na wszystkich etapach realizowanych przez siebie projektów deweloperskich, w kontekście ekologicznym, ekonomicznym i społecznym.

Dni otwarte inwestycji Kamienna 28 w Gdańsku 

Prezentacja nowej inwestycji firmy ACCIONA Kamienna 28 nastąpi podczas Dni Otwartych, które odbędą się 26 i 27 października w Biurze Sprzedaży przy ul. Kamienna Grobla 30 w Gdańsku. Warto tam zajrzeć, bo wnętrza biura nowej inwestycji, dopracowane w najmniejszym detalu, robią ogromne wrażenie i mogą śmiało ubiegać się o tytuł jednych z najbardziej ekskluzywnych w Trójmieście. Ponadto zespół ACCIONA przygotował dla wszystkich odwiedzających upominki. 

Zbożowa w Gdyni-Cisowej: wszędzie blisko 

Lofty w dawnej Fabryce Batycki przy ul. Kamienna Grobla 28 w Gdańsku nie są pierwszą inwestycją ACCIONA w tej części Polski. W tym roku hiszpański deweloper rozpoczął budowę projektu mieszkaniowego Zbożowa w Gdyni. Jest to kolejna perełka na trójmiejskim rynku nieruchomości.

Nowoczesna inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Cisowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Projekt obejmuje budowę trzech budynków wielorodzinnych z podziemnym garażem, w których powstaną 173 mieszkania o powierzchni od 31,5 do 92 m2. W ofercie ACCIONA znajdują się 2-,3- i 4-pokojowe mieszkania.

Podobnie jak w przypadku Kamiennej 28, niewątpliwym atutem osiedla Zbożowa, jest jego atrakcyjna lokalizacja. Oprócz wspomnianego sąsiedztwa TPK, świadczy o tym także bliskość najdłuższej w Gdyni - ulicy Morskiej, zapewniającej komfortowe połączenie ze wszystkimi najważniejszymi punktami na mapie Trójmiasta.

Z inwestycji Zbożowa dojdziemy spacerem do stacji SKM Gdynia Cisowa w zaledwie kwadrans, w kwadrans autem dojedziemy zaś do Centrum Handlowego Riviera, czy ścisłego centrum miasta z pobliskimi Parkiem Rady Europy i plażą miejską. W najbliższej okolicy gdyńskiego projektu ACCIONA nie brakuje również mniejszych sklepów, szkoły, przedszkola, placu zabaw, a także boisk do gry w koszykówkę i siatkówkę.

Ceny apartamentów w nowej inwestycji Kamienna 28 w Gdańsku zaczynają się od 20,1 tys. zł za m2, a w inwestycji Zbożowa w Gdyni od 9 tys. zł za m2. 

Więcej informacji nt. oferty ACCIONA w Trójmieście znaleźć można na stronie: https://acciona-nieruchomosci.pl/aktualna-oferta/ 

***

O ACCIONA 

ACCIONA to firma deweloperska z prawie 30-letnim doświadczeniem na warszawskim rynku mieszkaniowym. Znakiem rozpoznawalnym dewelopera są inwestycje w Miasteczku Wilanów, gdzie ACCIONA zrealizowała już 6 projektów inwestycyjnych, z czego ostatni to AR4 – oddane do użytkowania w 2021 roku. Inne zrealizowane inwestycje powstawały w Centrum Warszawy oraz na Pradze Południe, Mokotowie, Woli oraz Bemowie. W 2021 r. rozpoczęła się sprzedaż I etapu pierwszej inwestycji ACCIONA poza stolicą – osiedle BLANCO w Pruszkowie, sprzedaż II etapu trwa. Deweloper dynamicznie się rozwija realizując kolejne jakościowe projekty i wkraczając do kolejnych miast Polski. W 2023 roku ACCIONA rozpoczęła realizację inwestycji w Gdańsku i Gdyni oraz w Warszawie.

Działalność ACCIONA oparta jest na dużym doświadczeniu technicznym i zawodowym oraz uwzględnia kryteria zrównoważonego rozwoju we wszystkich swoich działaniach. Projekty ACCIONA Nieruchomości tworzone są i zarządzane przez dedykowany zespół z dużym doświadczeniem i spełniają najwyższe standardy jakości na rynku. ACCIONA prowadzi swoje działania zgodnie z certyfikatami ISO9001 i ISO14001. Jednym z głównych celów dewelopera jest rozwój budownictwa mieszkaniowego, które przyczynia się do ochrony środowiska, przy jednoczesnym dużym komforcie użytkowania i zmniejszeniu kosztów dla właścicieli.

Więcej informacji: https://acciona-nieruchomosci.pl/