Jeździeckie pożegnanie lata

Prestiż
środa, Wrzesień 20, 2023 - 11:08

Sezon halowy na Hipodromie zbliża się wielkimi krokami, tymczasem organizatorzy przygotowali atrakcję specjalną na pożegnanie lata. W dniach 22 – 24 września rozegrane zostaną ostatnie w tym roku zawody otwarte, będą to Mistrzostwa Pomorza w skokach przez przeszkody.

Zawody na Hipodromie mają swój niepowtarzalny charakter. Piękne otoczenie zabytkowego toru wyścigów konnych, urokliwy teren zielony i historia, która stoi za tym miejscem – to składowe sukcesu Hipodromu. Dlatego serdecznie zapraszamy Mieszkańców Sopotu oraz Gości miasta i regionu do odwiedzenia Hipodromu w tym czasie. Wstęp na zawody jest bezpłatny. 

W piątek i sobotę rozegrane zostaną półfinały, natomiast konkursy finałowe we wszystkich klasach odbędą się w niedzielę. Swój udział w Mistrzostwach zapowiedziało blisko 200 par. 

Oprócz możliwości oglądania zawodów hippicznych i spaceru po pięknym terenie Hipodromu, organizatorzy zapraszają także na jeździecki piknik, który stanowić będzie uroczyste pożegnanie lata. Pyszności przygotują restauracja mieszcząca się w zabytkowej trybunie wyścigowej oraz lokalne food trucki. Na zakupy już teraz zapraszają stoiska jeździeckie. 

22 – 24 września, godz. 8.00 – 18.00 

Szczegółowy program godzinowy dostępny na stronie www.zawodykonne.com 

Hipodrom Sopot

ul. Polna 1 (wejście od strony przystanku SKM Sopot – Wyścigi)