Nowe Horyzonty Biznesu „Inwestycje lubią szybkość”

Joanna Mossakowska
piątek, Wrzesień 8, 2023 - 11:24

fot. Michał Grzyb

Za nami wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Inwestycje lubią szybkość", które odbyło się w dniach 22-24 sierpnia, w prestiżowym hotelu Grano Hotel Solmarina w Wiślince (Gdańsk). Wydarzenie przyciągnęło uwagę liderów świata biznesu i sztuki, jak również licznych przedstawicieli mediów. Wszystko po to, by oprócz promocji inwestycji Sol Marina, przedstawić nowatorskie pomysły na aktywny rozwój branży usług hotelarskich.

Spotkanie było nie tylko doskonałą okazją do nawiązywania nowych relacji biznesowych, ale także platformą paneli dyskusyjnych, na których organizatorzy dzielili się swoimi doświadczeniami dotyczącymi inwestycji i oferowanych produktów. Oprócz promocji inwestycji Sol Marina, głównym celem wydarzenia było przedstawienie nowatorskich pomysłów na aktywny rozwój branży usług hotelarskich poprzez współpracę z firmami zewnętrznymi, w celu zapewnienia kompleksowych i wysokiej klasy usług. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich organizatorów było osiągnięcie sukcesu w obliczu obecnej niestabilności, czego wyjątkowym przykładem jest właśnie realizacja projektu Sol Marina, kompleksu, który składa się z trzech etapów i łącznie dysponuje aż 359 apartamentami. 

Oprócz kameralnych budynków kompleks zawiera także 10-piętrowy czterogwiazdkowy hotel Grano Hotel Sol Marina, oferujący szeroki wachlarz udogodnień, takich jak: restauracja, sale konferencyjne, siłownie, SPA oraz unikalny sea roof. To właśnie ten hotel był nie tylko miejscem trwającego trzy dni wydarzenia, ale również przez cały ten okres gościł wszystkie zaproszone osoby. Uczestnicy wydarzenia mieli także okazję wielokrotnie delektować się finezyjnymi smakami kuchni Restauracji SOLMARINA, która cieszy oczy subtelnością podanych dań.

WIECZORNA GALA 

SPOTKANIE W RYTMIE TANGA

Największą atrakcją trzydniowego eventu była wtorkowa wieczorna gala, podczas której goście mieli okazję poznać najnowszy sprzęt firmy Manron
wraz z odsłuchem. Ciekawym akcentem była również prezentacja modeli samolotów Jet Story. Firma działa w sektorze wynajmu i leasingu komercyjnego sprzętu do transportu lotniczego. 

W fascynujący świat sztuki Uczestników Gali wprowadził Jacek Kutyba, ujawniając swoje najnowsze dzieła. Jacek Kutyba jest uznanym fotografem, którego prace zdobywają liczne wyróżnienia oraz nagrody w międzynarodowych konkursach fotograficznych.

Dużą dawkę emocji tego wieczoru wprowadził pokaz pływania bolidem, w wykonaniu Marcina Zielińskiego obecnego Mistrza Europy w formule 500
w sportach motorowodnych.

Część oficjalną Gali zakończyła prezentacja austriackiej marki Belassi oraz zapoznanie z flagową jednostką tej marki - skuterem Burrasca, który jest zarazem najnowszym produktem w ofercie firmy Dobre Jachty. Burrasca to obecnie najszybszy, produkowany seryjnie skuter dostępny na rynku osiągający prędkość maksymalną 130km/h przy posiadanych 320KM. Prezentacja Skutera na wodzie odbyła się przy dźwiękach tanga argentyńskiego wzbogaconego tańcem w wykonaniu pary zawodowych tancerzy. 

Po tak dużej dawce wrażeń Goście zostali zaproszeni na uroczystą kolację, po której gwar rozmów przy wykwintnych drinkach rozbrzmiewał do późnych godzin nocnych.

Dobre Jachty

Nowe horyzonty w obszarze obsługi klienta

Ogromne zainteresowanie i zaciekawienie Gości wzbudziła prezentacja modeli jachtów stoczni Azimut Yachts przez firmę Dobre Jachty lidera branży wyznaczającego trendy na rynku w zakresie swojej aktywności. Od 2022 roku firma zarządzana przez jedynego właściciela przeszła spektakularną metamorfozę, której centralnym punktem było nie tylko przewartościowanie portfolio produktów, dążąc do podniesienia ich jakości, lecz również priorytetowe zaangażowanie w kompleksową obsługę klienta. Obecnie jednym
z kluczowych aspektów jest systematyczne monitorowanie satysfakcji klienta i wprowadzanie innowacji tak dobrze znanych w świecie IT, z którego wywodzi się obecny właściciel firmy. 

Dobre Jachty prezentują także innowacyjną ofertę w ramach marki Dobre Jachty Surf. W wyniku partnerstwa z hotelem Grano Hotel Solmarina, powstaje współpraca, prowadząca do kreowania niezapomnianych przeżyć dla klientów. Pod marką Dobre Jachty Surf, firma udostępnia nie tylko skutery wodne, wprowadzając nowy wymiar relaksu dla gości, ale także dostarcza usługę przewozu wodną taksówką łodzią motorową INVICTUS 240 FX oraz rejsy i czartery ekskluzywnym włoskim 36-stopowym jachtem, posiadającym możliwość transportu nie tylko osób, ale również ich rowerów. 

Organizatorami tego inspirującego spotkania byli: Sol Marina Gdańsk, firma Dobre Jachty, Grano Hotel Solmarina oraz WFS Diamond