Weekend na plaży z Uber Eats!

Prestiż
piątek, Lipiec 14, 2023 - 15:00

W ten weekend na Plaży Miejskiej w Gdyni Uber Eats zaprasza do specjalnej strefy, w której mieszkańcy Trójmiasta oraz turyści będą mogli doświadczyć różnych atrakcji w postaci konkursów, warsztatów i aktywności fizycznych pod okiem animatorów i trenerów. Na odwiedzających czekają zniżki, kody rabatowe oraz dwa dni pełne rozrywki oraz tydzień darmowych przejazdów.

Wszystko czego potrzebujemy w weekend nad morzem to plaża, słońce, muzyka i smaczne jedzenie, dlatego Uber Eats zaprasza do swojej specjalnej zielonej strefy na Plaży Miejskiej w Gdyni, w dniach 15 – 16 lipca w godz. 10:00 – 18:00, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Wszyscy mamy swoje preferencje żywieniowe, niektórzy lubią próbować nowych potraw, inni zamawiają zawsze z tej samej restauracji, jednak najważniejsze jest to z kim jemy posiłek. W strefie Uber Eats będzie można to zrobić w wygodnym leżaku, na plaży, przy muzyce ze swoimi bliskimi. Organizator zapewni rozrywkę dla wszystkich uczestników, zarówno dzieci jak i dorosłych.

Tydzień darmowych przejazdów? Czemu nie!

Odwiedzający strefę plażową Uber Eats będą mieli okazję wziąć udział w konkursach, a dla najlepszych zostały przygotowane nagrody i kupony zniżkowe zarówno na zamawianie jedzenia jak i przejazdów. 

Do wygrania będzie m.in 5 voucherów na nawet tydzień darmowych przejazdów, a także kupony zniżkowe na Uber Eats dla wszystkich odwiedzających strefę. Nowi użytkownicy otrzymają 60 zł do wykorzystania na dwa pierwsze zamówienia (2 x 30 zł, min. wartość zamówienia 40 zł). Dotychczasowi użytkownicy otrzymają 20% zniżki na dwa zamówienia (2 x 20%, min. wartość zamówienia 40 zł). W konkursach organizowanych w strefie będzie można wygrać także zniżki w wysokości 50 zł na jedno zamówienie. 

Słoneczna zabawa z Uber Eats

Na odwiedzających czeka wiele atrakcji, będą to między innymi zajęcia crossfitu, zumby lub jogi prowadzonych przez doświadczonych instruktorów. Fani rywalizacji sprawdzą się w konkursach Limbo, przeciągania liny lub wielu innych. A pasjonaci zajęć w skupieniu będą mogli uczestniczyć np. w warsztatach tworzenia biżuterii. Dla najmłodszych przewidziano zajęcia plastyczne oraz konkursy sprawnościowe pod okiem animatorów.

Jak zdobyć kod rabatowy?

Aby zdobyć nagrody wystarczy się odwiedzić zieloną strefę przy Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdyni w dniach 15-16 lipca. 

***

O Uber

Uber to aplikacja technologiczna łącząca pasażerów i kierowców. Od 2020 roku Uber ma licencję pośrednika przy przewozie osób i współpracuje wyłącznie z partnerami, posiadającymi licencję taksówkarską. Dodatkowo Uber to platforma multimodalna, która oferuje również możliwość zamówienia posiłków z dostawą, bądź transportu drobnych przesyłek. Uber działa w ponad 10 000 miast w ponad 70 państwach na całym świecie, usprawniając sposób, w jaki ludzie poruszają się po współczesnych metropoliach. W Polsce Uber jest dostępny w 19 lokacjach: Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Lublinie, Bydgoszczy, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Radomiu, Kielcach, Białymstoku, Częstochowie, Olsztynie, Płocku, Koszalinie i na Śląsku. Więcej informacji na temat firmy Uber oraz jej usług można znaleźć na: uber.pl