Niewinne Lato w Radisson Blu Hotel, Sopot

Joanna Bieńkowska
czwartek, Czerwiec 29, 2023 - 14:54

W lecie życie jest łatwiejsze, lżejsze i przyjemniejsze – któż się z tym nie zgodzi? To właśnie teraz nastała najlepsza pora na wspólną zabawę i klimatyczne spotkania w stylu dolce vita! Co oczywiste – najlepiej w Sopocie i przy kieliszku wyśmienitego wina. Uroczyście i nie bez ekscytacji zapraszamy więc do Radisson Blu Hotel, Sopot na przyjemny cykl letnich imprez kulturalnych Niewinne Lato.

Doborowe towarzystwo, dobra muzyka, wykwintne przekąski i francuskie wino prosto z winnicy Château Isolette – oto niezawodna recepta na fantastyczny wakacyjny wieczór. Wokół wymienionych elementów rozgrywać się będą letnie otwarte imprezy w hotelu Radisson Blu Hotel Sopot, dwa kroki od sopockiej plaży. 

Dodajemy nowe wydarzenia do kalendarza imprez kulturalnych w Trójmieście 

Przez cały okres wakacyjny raz w tygodniu wśród kojącej zieleni hotelowych ogrodów rozgrywać się będą muzyczne wieczory. Będzie to okazja, by posłuchać na żywo zdolnych wykonawców z gdańskiej Akademii Muzycznej, serwujących znane motywy muzyczne, tworzące lekką i swobodną atmosferę plenerowego spotkania. W repertuarze z pewnością znajdzie się muzyka filmowa, smooth jazz oraz klasyka w nowoczesnych, fantazyjnych aranżacjach. Przy inspirujących melodiach będzie można do woli kosztować świeżych, specjalnie wyselekcjonowanych win Château Isolette, również w wersji schłodzonej z bąbelkami, wprost idealnej na letnią imprezę. W barze pojawi się też możliwość spróbowania koktajli na bazie win, nie zabraknie oczywiście bogatej oferty przekąsek. Wieczory muzyczne odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 19.00, od 4 lipca do 22 sierpnia.

Wieczory degustacyjne z nutą winnej opowieści 

Skoro wspomnieliśmy o przekąskach – dwukrotnie w ciągu lata pojawi się też możliwość wzięcia udziału w fascynującej podróży kulinarnej na południe. Podczas wieczorów degustacyjnych „wino & tapas” (21 lipca i 11 sierpnia) czekają nas spotkania z szerokim wyborem win Château Isolette, a także mniejszymi i większymi przekąskami inspirowanych bogatymi i wielobarwnymi tradycjami krain basenu Morza Śródziemnego. Nie zabraknie kulinarnych opowieści, a także licznych ciekawostek ze świata wina. Udział w degustacjach jest odpłatny, a limit miejsc ograniczony. Warto więc z wyprzedzeniem zarezerwować sobie miejsce poprzez stronę radissonblusopot.pl

Spotkajmy się w Sopocie  

Podkreślmy jeszcze, że wszystkie imprezy związane z Niewinnym Latem są wydarzeniami otwartymi, na które zaproszone są zarówno osoby spędzające w Sopocie wakacje, jak i mieszkańcy Trójmiasta, chętni na niespieszną letnią zabawę z dobrym smakiem. Bądźmy razem w najgorętsze wieczory w roku!