KOBIETY Z PASJĄ! – LECIMY NA PEŁNEJ MOCY!

prestiz
poniedziałek, Wrzesień 5, 2022 - 12:23

Również tym razem nie zabraknie wartościowych przykładów w obszarze inspiracji i motywacji dla rozwoju, zmiany i przedsiębiorczych postaw zaproszonych gości.

Autorka Projektu – Patrycja Brendler wspierana zaangażowaniem Partnerów współtworzących razem z nią wydarzenie – Dealer BMW Zdunek, Hotel Almond Gdańsk oraz Agencja Reklamowa 3CITY.MEDIA, stworzyła wiarygodny i namacalny przekaz pełen emocji i autentycznych doznań, dzięki któremu zaproszeni goście rozwiną swój życiowy i zawodowy potencjał oraz poszerzą swoje relacje zarówno w przestrzeni osobistej jak i biznesowej.

Zaproszeni przez autorkę projektu Partnerzy, zainspirują gości do działania, znalezienia odwagi aby realizować własne marzenia oraz rozpocząć życie w poczuciu sensu i spełnienia.

Dzięki różnorodności poruszanych tematów  przez Partnerów Wydarzenia, którzy podzielą się swoimi pasjami oraz życiowymi i zawodowymi doświadczeniami, goście doświadczą pełnej mocy własnych możliwości do działania i rozwoju. Zobaczą nowe perspektywy oraz zdobędą  nowe szanse zawodowe i biznesowe.

Partnerzy, którzy będą inspiracją tego wieczora, to:

MamboManiax  męska formacja taneczna mambo

Wojciech Lazarowicz KaapVino Finest Wines

Joanna Kimla właścicielka marki Inverey

Magdalena Górska Ponikowska właścicielka marki Skin Science eu

Agata i Joanna właścicielki marki Everyday Official 

Gosciem Specjanym wydarzenia będzie Pomorskie Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku

Tego wieczora tradycyjnie nie zabraknie rozrywki na wysokim poziomie, wykwintnego poczęstunku oraz wielu niespodzianek!

Data i godzina: sobota 8 pazdziernika godzina 17.00

 

Miejsce: Hotel Almond Gdańsk