Najmodniejsze lustra od GieraDesign

prestiz
środa, Kwiecień 7, 2021 - 10:09

Rodzinna tradycja, zamiłowanie do designu, pasja tworzenia rzeczy pięknych i funkcjonalnych to znaki szczególne Giera Design – producenta luster łazienkowych i dekoracyjnych.  

 

Marka Giera Design powstała w 2013 roku z miłości do piękna i szacunku dla tradycji. Giera Design to firma rodzinna, która kontynuuje rzemiosło szklarskie sięgające 1946 roku. Oryginalny design, innowacyjne rozwiązania, śledzenie aktualnych trendów we wzornictwie w połączeniu z rodzinnymi tradycjami rzemieślniczymi to klucz do sukcesu, który marka osiągnęła. 

Marka tworzy lustra w zróżnicowanych stylach, czerpiąc inspiracje z art déco, grafiki lat 60. XX wieku, po najnowsze trendy w duchu industrialnym, skandynawskim czy neoklasycystycznym. Giera Design oferuje klientom indywidualnym i pracowniom architektonicznym nowoczesne modele Ambient i Hoko, inspirowane naturą lustra Roco, Plama i Lapis, eleganckie zwierciadła z linii Glamour i Aurea, utrzymane w stylu retro modele Billet, a także minimalistyczne lustra Verte. Różnorodność ich stylów stwarza nieograniczone możliwości dekoracyjne i pozwala nadać wnętrzom pożądany charakter. Zespół GieraDesign lustra tworzy od a do z, czyli od projektu, poprzez dopracowywanie prototypów, aż po gotowy produkt. Takie kompleksowe podejście sprawia, że w GieraDesign możecie zamówić lustro na wymiar, także nietypowy, a nawet zrealizować zupełnie nowy projekt dopasowany do waszych potrzeb.

Produktem-gwiazdą Giera Design i jej znakiem szczególnym jest niewątpliwie kolekcja Scandi, czyli najwyższej jakości nowoczesne zwierciadła dedykowane do nowoczesnych wnętrz – od salonu po łazienkę. Są produkowane i składane ręcznie z dużą dbałością o każdy detal. Prostotę, ponadczasowy charakter luster Scandi i najwyższą jakość rzemiosła szklarskiego docenili profesjonaliści, wielokrotnie nagradzając produkty z tej linii. Marka zdobyła m.in. uznanie za lustro Scandi DUO. Lustro otrzymało nagrody: Must Have 2019 w prestiżowym plebiscycie organizowanym przez Łódź Design Festival, znak jakości „Zaprojektowane po ludzku”,  a także nazywaną „oskarem designu” nagrodę Red Dot Award 2020.

Giera Design trafia w gusta najbardziej wymagających klientów nie tylko dzięki swojej bogatej ofercie, ale również najwyższej jakości wykonania, a także doskonałym materiałom – marka wykorzystuje do produkcji najwyższej jakości belgijskie lustra o dużej przejrzystości i wysokim połysku. Dzięki profesjonalnym maszynom do obróbki szkła i luster oraz pasji tworzenia rzeczy ponadczasowych, każdy etap produkcji stoi na najwyższym poziomie – od momentu projektu po szlifowanie krawędzi zwierciadła. Kto marzy o niepowtarzalnym projekcie, może zaufać marce Giera Design i zrealizować tu również indywidualne zamówienie.

Wyjątkowe lustra sygnowane logo Giera Design, które nadadzą niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu, można kupić na www.gieradesign.pl oraz w wybranych salonach w Polsce i Europie.