ReNew Institute NOWA TY – ODZYSKAJ MŁODOŚĆ I BLASK!

Każdy człowiek zasługuje na to, by cieszyć się młodością i pięknem jak najdłużej. Jest to elementarna potrzeba, od której zależna jest samoakceptacja oraz to, jak się czujemy i funkcjonujemy w świecie. Instytut medycyny estetycznej i kosmetologii ReNew w Sopocie to najlepsi specjaliści i nowoczesne technologie – wszystko podporządkowane realizacji jednego celu: sprawić, że piękno i młodość wracają do Ciebie i pozostają na dłużej!

ReNew Institute świadczy pełne spektrum usług z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i SPA. Bazuje na najnowszych metodologiach zabiegowych. Klienci korzystają z możliwości innowacyjnych urządzeń, dzięki którym możliwe stało się to, co jeszcze nie tak dawno temu było poza możliwościami medycyny.

- Specjalizujemy się w planowaniu indywidualnych programów i przeprowadzaniu zabiegów anti-aging, pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz kształtowania sylwetki. Stosujemy innowacyjne metody likwidacji tkanki tłuszczowej i ujędrniania skóry, a także zabiegi odprężające i regenerujące. Są to najwyższej jakości usługi, identyczne jak te świadczone w najlepszych klinikach w Europie i na świecie – mówi Dominika Bukowska, właścicielka ReNew Institute.

Lekarze, kosmetolodzy i terapeuci koncentrują się tutaj na celach, jakie chce osiągnąć pacjent. 

- Plany zabiegowe dobierane są w taki sposób, aby uzyskać jak najlepsze efekty przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Zabiegi medycyny estetycznej, zabiegi kosmetologiczne, rytuały SPA – wszystkie zabiegi wykonywane są na bazie najlepszych kosmetyków i preparatów, z wykorzystaniem najnowszych urządzeń i technologii – mówi dr Magda Brona-Teżyk, lekarz medycyny estetycznej w ReNew Institute.

Jednym z takich urządzeń jest Icoone Gold Laser - nowa, rewolucyjna metoda mikrostymulacji skóry dzięki  pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami. Warunkuje to bardzo precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej, czy powodowania urazów. Icoone to świetne urządzenie do modelowania sylwetki, pozwala pozbyć się cellulitu. 

ReNew Institute posiada także VelaShape III - wyjątkowe urządzenie do nieinwazyjnej i trwałej redukcji tkanki tłuszczowej. To pierwszy aparat, który posiada najbardziej prestiżową na świecie certyfikację FDA w skutecznej redukcji obwodu brzucha i ud! Łączy w sobie działanie podczerwieni, częstotliwości fal radiowych i masażu próżniowego, w celu skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz ujędrniania, modelowania ciała i owalu twarzy. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.  

- W naszym Instytucie na uwagę zasługuje również eTwo, unikalna procedura kompleksowej odnowy skóry oraz Zo Skin Health. Pomysłodawcą ZO jest Dr Zein Obagi, światowej sławy dermatolog, pionier w zakresie zaawansowanych rozwiązań dotyczących pielęgnacji skóry. Jego filozofia opiera się na utrzymaniu zdrowej i dobrej jakości skóry, co tym samym pozwala uniknąć́ problemów z późniejszym jej leczeniem – dodaje Agnieszka Zając, kosmetolog w ReNew Institute.

ReNew Institute funkcjonuje od 5 lat. W Sopocie mieści się w budynku nowego dworca. Położone blisko morza gabinety zostały zaprojektowane w taki sposób, aby już samo miejsce - nowoczesne i harmonijne - pomagało się zrelaksować i wytworzyć stan umysłu sprzyjający pozytywnym zmianom.

ReNew Institute – Sopot, ul. Dworcowa 7 (budynek C, poziom 2, wejście znajduje się pomiędzy restauracją Cały Gaweł i Sea Food Station). tel: 728 900 067, www.renewinstitute.plwww.facebook.com/RenewInstituteSopot