Ponad 100 tys. zł przyniosła aukcja charytatywna Fundacji Między Niebem a Ziemią, która odbyła się w Olivia Sky Club. Fundacja, założona przez prawniczkę Sylwię Zarzycką, ma pod opieką kilkadziesiąt dzieci śmiertelnie i nieuleczalnie chorych. 

W zdecydowanej większości są to dzieci wychowywane w rozbitych rodzinach, zdarza się, że w ogóle bez rodziców. Fundacja opiekuje się całymi rodzinami, pomaga w rehabilitacji, nauce, zakupie sprzętów medycznych i sprzętów ułatwiających życie, opłaca rachunki, itp. 

Pieniądze zbierane są poprzez aukcje charytatywne, ale też dzięki akcjom specjalnym. W tym roku jest to akcja "Męski świat", a jej zwieńczeniem jest wyjątkowa książka pod tym samym tytułem, której bohaterami są ojcowie wychowujący i opiekujący się nieuleczalnie chorymi dziećmi. 

Aukcja rozpoczęła się od występu śpiewaczki operowej Katarzyny Hołysz. Potem ponad 70 gości otworzyło swoje serca i portfele licytując najróżniejsze, bardzo ciekawe przedmioty podarowane przez przyjaciół fundacji. Aukcję w fantastyczny sposób poprowadził dziennikarz TVN24 Marcin Żebrowski. 

Za 7 tys. zł wylicytowano sesję zdjęciową i wywiad w Magazynie Prestiż. 10 tys. zł uzyskano za zaproszenia dla 4 osób do loży VIP na stadionie Lechii, eskortę dziecięcą dla 2 dzieci podczas meczu oraz koszulkę z autografem. Za rekordową sumę, 20 tys. zł, wylicytowano wizytę w studio TVN24 wraz z kawą z prowadzącym aukcję, dziennikarzem Marcinem Żebrowskim. 

Z działalnością fundacji można zapoznać się na stronie miedzyniebemaziemia.pl. Warto rozważyć również przekazanie 1 procenta podatku na konto fundacji. W rozliczeniu rocznym wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę nr KRS 0000385861